Головна ::  Показати всі турніри ::  Знайти в базі запитань ::  Випадковий пакет запитань

Відкрита ліга "Лоліт" сезону 2002-2003 років, V етап
(2003-05-11)
Джерело цього пакету запитань: 
Тур №1 Тур №2 Тур №3
Запитання №:1
Закінчіть анекдот типовими для гри «Що? Де? Коли?» словами. Ведучий читає питання телеглядача: «Минулого року Вован заборгував мені 10 тисяч доларів. Увага запитання: хто ...»?

Відповідь:

Запитання №:2
За кожний такий вчинок, який поєднаний з ризиком для життя, в американській армії платять 75 доларів. Правда, отримують їх не всі, а лише ті, хто користується винаходом Котельникова. За що ж платять американським військовослужбовцям?

Відповідь:

Запитання №:3
Приготуйтеся записувати. Вітольд Павлович, Юхим Леонідович, Віталій Андрійович, Євген Кирилович, Павло Іванович, Валерій Павлович, Віктор Андрійович, Анатолій Кирилович, Віктор Федорович. Здогадатися, що об’єднує всіх цих людей, вам допоможе популярна музична група, хоча до музики вони не мають жодного відношення. Назвіть ім’я і по батькові людини, що є пропущеною у наведеному переліку.

Відповідь:

Запитання №:4
Світ дізнався про цей винахід завдяки хворобі принца Валійського. Влітку 1898 року принц захворів і королева-мати декілька разів на день цікавилася здоров’ям сина. А хто присилав її повідомлення про стан здоров’я сина?

Відповідь:

Запитання №:5
Ця родина відома нам зі шкільної лави. Батько став жертвою звички курити, один із дітей - жертвою кохання до іновірки, а другий - ... Скажіть, а як його звали?

Відповідь:

Запитання №:6
На першому місці медики. На другому - вчителі. На третьому - журналісти. Те, що трапляється з ними частіше, ніж з представниками інших професій Рязанов та Брагінський назвали двома словами. Якими?

Відповідь:

Запитання №:7
Назва цього музичного інструменту співзвучна із назвою однієї тварини. Його різновиди це: бегпайп, сарпай, шувир, дудульзак, чимпій, ... Згадайте наших сусідів і назвіть ще один різновид, найвідоміший для широкого загалу.

Відповідь:

Запитання №:8
Одного разу у розмові М.Кутузов обіцяв Денису Давидову відвідати його маєток і дотримав слова, незважаючи на війну. А як називався цей маєток Давидова?

Відповідь:

Запитання №:9
Відомий дипкур’єр Теодор Нетте став, як відомо, пароплавом і людиною. А ось звичайному львівському кур’єру належить першість в Україні. Чим він знаменитий з 1749 року?

Відповідь:

Запитання №:10
Відповідно до останніх даних, зараз у світі нараховується 476 осіб, в яких є це (що на 21 особу менше у порівнянні з минулим роком). У росіянина Михайла Ходоровського їх 8, у шведа Інгварда Кампрада - 13, у Альваліда бін Альсауда із Саудівської Аравії - майже 18, у Ліліан Бетенкур із Франції - 14 з половиною, у сім’ї Томпсон із Канади - 14. Назвіть прізвище американця, у якого їх понад 40.

Відповідь:

Запитання №:11
Композитор Гендель був справжнім професіоналом, тому не любив, щоб на його концертах було багато глядачів. Чому?

Відповідь:

Запитання №:12
В одному із своїх віршів Василь Стус написав, що кати люблять червоне вино, підігріте до визначеної температури. Якої?

Відповідь:

Тур №1 Тур №2 Тур №3
Запитання та зауваження надсилайте на адресу bazaua@gmail.com