Головна ::  Показати всі турніри ::  Знайти в базі запитань ::  Випадковий пакет запитань

Перший Кубок Що? Де? Коли? серед ІТ спеціалістів
(2008-02-16)
Джерело цього пакету запитань: 
Тур №1 Тур №2 Тур №3
Запитання №:1
Увага! У цьому запитанні словами ГОРБАТИЙ та ГОРБАЧОВ ми замінили інші два слова.
У одному з коментарів до статті по PHP говориться, що ідеальний користувач для дизайнерів – це сліпий користувач, а ідеальний користувач для програмістів повинен бути ГОРБАТИМ. Через хвилину назвіть актора, який стверджував, що він не ГОРБАТИЙ, а ГОРБАЧОВ.

Відповідь:

Запитання №:2
ЦЕ можна знайти в назві тринадцятого альбому Бітлз. ЦЕ – назва твору Стівена Кінга, що побачив світ в 1986 році. ЦЕ - навпаки асоціюється з числом 22. А ви назвіть країну, доменним ім'ям якої є ЦЕ.

Відповідь:

Запитання №:3
Отож, про домени. На екрані ви бачите перших сто зареєстрованих доменів у зоні .com. В цьому списку ми приховали сайти трьох компаній. Напишіть назви цих компаній через хвилину.

Відповідь:

Запитання №:4
Питання четверте. Цей фантастичний антигерой коміксів був одним із центральних персонажів у минулорічному фільмі. Згідно з однією версією, він зненавидів весь світ після того, як не зміг виконати свою дитячу мрію. Із самого дитинства він мріяв стати лікарем, але приймальна комісія відмовила йому, оскільки не хотіла лякати пацієнтів його прізвищем. Прізвище цього персонажа співпадає із назвою культової комп’ютерної гри. Назвіть цю гру.

Відповідь:

Запитання №:5
Увага! Чорна скринька! Команда, що першою підніме картку із правильною відповіддю отримає те, що у чорній скриньці.
Якось працівник IT-галузі замовив подарувати йому на День Народження саме ЦЕ. Натомість, його друзі, вирішивши з нього покепкувати, подарували йому плюшевого Міккі-Мауса. При цьому іменинник не мав до чого придертися, адже друзі з точністю до слова виконали його замовлення. Предмет, який замовив цей працівник, знаходиться зараз у чорній скриньці. Назвіть цей предмет абсолютно точно, якщо його вартість зазвичай починається із 15 доларів.

Відповідь:

Запитання №:6
Як ви вже знаєте, компанія Google має традицію модифікувати логотип своєї компанії, присвячуючи його певному дню.
Через хвилину напишіть у правильному порядку імена та прізвища людей, до дня народження яких були підготовлені логотипи на малюнку.

Відповідь:

Запитання №:7
Якось, оцінюючи більярдні вміння автора запитання, його друг заявив, що він вже не ПЕРШИЙ, але ще не ДРУГИЙ. В універсальному словнику дванадцятої версії комп’ютерної програми Лінгво між ПЕРШИМ та ДРУГИМ стоїть лише 5 слів. Назвіть ПЕРШОГО та ДРУГОГО.

Відповідь:

Запитання №:8
Всі ви, мабуть, знаєте про сайт bash.org.ru. На цьому сайті публікують різноманітні фрази та цитати, і навіть нові крилаті вислови. Так, нещодавно там була опублікована фраза “Прийшов, побачив, поламався”. У латинському варіанті цієї фрази всі слова розпочинаються на однакову літеру. То як ця фраза, згідно із сайтом, перекладається на латинську мову?

Відповідь:

Запитання №:9
Продовжуємо тему операційної системи Windows. На екрані ви бачите гумористичний малюнок, присвячений деякому продукту компанії Microsoft, назву якого ми зафарбували чорним кольором. Відтворіть цю назву.

Відповідь:

Запитання №:10
На одному сайті користувач дивувався, як могли придумувати морські вузли, якщо ще не було ЦЬОГО. Інший користувач підмітив, що раніше чоловіки при зустрічі знімали капелюх, а зараз виконують деяку дію із ЦИМ. Опишіть цю дію.

Відповідь:

Запитання №:11
Колись для заміряння швидкості судна використовували доволі простий метод: за борт кидали колоду і по її руху заміряли відносну швидкість корабля. Від цього способу пішла спочатку назва всіх пристроїв для заміряння швидкості суден, а потім і назва корабельного журналу, у який заносились показники швидкості. Згодом вже від назви цього корабельного журналу пішов деякий комп’ютерний термін, що широко використовується у наші дні. Назвіть цей термін.

Відповідь:

Запитання №:12
Анекдот.
ВАСЯ розпочав святкову акцію. Якщо ви вишлете йому ЦЕ десяти своїх друзів, він викреслить ваше ЦЕ із своєї бази даних. Чим займається вищезгаданий Вася?

Відповідь:

Тур №1 Тур №2 Тур №3
Запитання та зауваження надсилайте на адресу bazaua@gmail.com