Головна ::  Показати всі турніри ::  Знайти в базі запитань ::  Випадковий пакет запитань

Кубок факультету прикладної математики та інформатики 2006
(2006-04-00)
Джерело цього пакету запитань: 
Тур №1 Тур №2 Тур №3
Запитання №:1
Одні готові дати його на розтерзання. У іншого він виріс до неймовірних розмірів. Деяка жінка втратила його через порушення суспільних норм. А деякий чоловік втратив його, але потім зустрів на вулиці. Хто ж він?

Відповідь:

Запитання №:2
Якось на початку лекції викладач вирішив зафіксувати відсутніх в аудиторії студентів. Щоб не витрачати багато часу, він вирішив пустити по рядах аркуш паперу, на якому присутні студенти повинні були власноручно написати свої прізвища. При цьому викладач попросив аудиторію обійтися без НИХ. Назвіть письменника, у творі якого ВОНИ зустрічаються в заголовку .

Відповідь:

Запитання №:3
“Політики – як ...(слово пропущене). Їх потрібно міняти регулярно і з тої самої причини”. Вставте пропущене слово у французькому афоризмі.

Відповідь:

Запитання №:4
Бувають, як відомо, знамениті фотографії. Наприклад, фотографія Мерилін Монро над вентиляційними ґратами з спідницею, що задирається... Один молодий німець прийшов одержувати паспорт і приніс фотографію, на якій він був знятий у досить екзотичному вигляді . І коли паспортистка відмовилась вклеїти у паспорт цю фотографію, він подав до суду. У суді він сказав, що вирішив сфотографуватися на паспорт в такому незвичайному вигляді, щоб висловити повагу до свого великого кумира. Суд задовольнив його прохання й зобов’язав паспортистку видати йому паспорт із незвичайною фотографією. Назвіть його кумира.

Відповідь:

Запитання №:5
На початку 2006-го року з’явився новий комп’ютерний вірус. Цей вірус вимагає терміново виділити 230Mb під файли, що раніше займали лише 50Mb, але отримавши 95Mb вірус заспокоюється і показує розмір файлів як 230Mb. А як називається цей “вірус”?

Відповідь:

Запитання №:6
В 1915 році Борглум задумав зобразити Роберта Лі, Джексона і Джефферсона Девиса, а поруч із ними – піхоту і кавалерію жителів півдня. Композиція повинна була розтягтися на півкілометра. Але задум так і не був здійснений. А скільки людей зображено на найвідомішій роботі Борглума?

Відповідь:

Запитання №:7
Один чоловік придумав доволі оригінальний спосіб збагачення. Він бився об заклад, що зможе вкусити самого себе за праве око. Уклавши парі, він... виймав з очниці скляне праве око, кусав його і клав око на місце. Після цього він бився об заклад, що зможе вкусити самого себе за ліве око! Звісно ніхто не вірив, що він це зможе зробити, тому укладали нове парі. Але цей чоловік вигравав і це парі. А як саме?

Відповідь:

Запитання №:8
Математик Мільтон Сірота увів термін, що позначає число 10^100 (десять в степені 100)(одиниця і сто нулів після неї). Це число настільки велике, що в світі немає нічого, щоб його відображало – ні зірок у всесвіті, ні частинок пилу, ні навіть атомів. І одна компанія, щоб відобразити свою місію, взяла цей термін за основу у своїй назві. Назвіть цю компанію.

Відповідь:

Запитання №:9
Одного разу англійський герцог Бріджуотер помітив, що робітники його вугільних шахт затримуються на обідній перерві набагато довше, ніж дозволено. На його запитання про причини цього вони відповіли, що початок обіду – 12-ту годину – вони визначають легко, тому що чують, як міський годинник б’є 12 разів , а ось один удар годинника о першій годині дня легко прослухати. Який наказ після цього віддав герцог?

Відповідь:

Запитання №:10
Під час обговорення англо-російського шпигунського скандалу, пов'язаного з виявленням каменя, нашпигованого радіоапаратурою, кореспондент каналу "НТВ", що стежить за сучасною літературою, прокоментував події так : "Ми довідалися , із чого зроблений цей (перший пропущений прикметник) камінь і в який (другий пропущений прикметник) кімнаті його робили". Назвіть пропущені прикметники в правильному порядку .

Відповідь:

Запитання №:11
На думку відомого педагога твердження про те , що діти - це квіти життя, не зовсім вірне. На його думку, дітям не можна дозволяти того, що роблять квіти у певну пору року... Чого ж?

Відповідь:

Запитання №:12
Американці, як відомо, цікавляться калорійністю всіх продуктів, які вони споживають. Недавно у відповідь на численні питання одне американське відомство, що не стосується їжі, заявило, що при використанні цього споживач одержує менше однієї десятої калорії. Що це?

Відповідь:

Тур №1 Тур №2 Тур №3
Запитання та зауваження надсилайте на адресу bazaua@gmail.com