Головна ::  Показати всі турніри ::  Знайти в базі запитань ::  Випадковий пакет запитань

Кубок Прикладної-Юридичного - 2006
(2006-03-00)
Джерело цього пакету запитань: 
Тур №1 Тур №2 Тур №3
Запитання №:1
Анекдот.
Атестація працівників ДАІ. Всім працівникам пропонувалось наступне завдання : давалася дощечка з трьома отворами (круглий, трикутний, квадратний) і три фігурки (кругла, трикутна, квадратна). Задача полягала в тому, щоб кожну фігурку просунути у відповідний отвір. Ті, хто справились із завданням були поділені на дві групи. Назвіть ці групи через хвилину.

Відповідь:

Запитання №:2
Скажіть, яка приказка по-науковому звучить, як «Нестандартні методи лікування сколіозу шляхом відправлення ритуальних послуг»?

Відповідь:

Запитання №:3
Після поразки Китаю у війні 1894 року філософ Янь Фу переклав на китайську мову відому книгу. Ґрунтуючись на ідеях книги, він доводив, що Китай потребує змін, в іншому випадку він загине в боротьбі з передовими державами. Назвіть автора цієї книги.

Відповідь:

Запитання №:4
Цей транспортний засіб при русі в одну сторону розганяється до 60 км/год за 10 секунд, а в іншу сторону їде зі швидкістю 36,6 км/год. Правда, ці дані справедливі не для довільного такого засобу, а лише для окремих тайванських. Назвіть цей транспортний засіб.

Відповідь:

Запитання №:5
Не так давно автор питання бачив автомобіль, на якому була зображена назва компанії, що пропонує послуги таксі. Назва була отримана зміною однієї букви у назві фрукта. В результаті зміни можна легко було зрозуміти, автомобілі якої марки перебувають у цієї компанії. Що це за автомобільна марка?

Відповідь:

Запитання №:6
Увага на екран! Предмет має розміри 24 x 8 x 8 сантиметрів. Штирі не закріплені жорстко в основі, але їх не можна вийняти. Уся конструкція трохи бовтається.А тепер запитання. Існує безліч різних інструментів, що виконують ту ж функцію, що і предмет, зображений на екрані. Швидше за все, ви тримали хоча б один з них у руках. У будь-якому разі ви, напевно, чули, як один з них розбив ціле військо. Яке?

Відповідь:

Запитання №:7
Оскар Уальд писав : “Коли я був молодий, я думав, що головне в житті – це гроші. І ось тепер, коли я вже старий, я нарешті зрозумів, що...”. Закінчіть думку письменника.

Відповідь:

Запитання №:8
Край, криза, хвиля, достаток, нектар, сновидіння, спокій, ясність, смерть, холод, пара, спека, хмари, вологість, дощі, мрія, буря, роса, веселка, і навіть Москва. З них Москва та мрія для нас невидимі. Скажіть, а де всі вони знаходяться?

Відповідь:

Запитання №:9
На самому початку ери кіно власники кінотеатрів зіштовхнулися з проблемою: жінки, що сиділи в залі, ніяк не хотіли знімати капелюшки, що загороджували екран глядачам, що сиділи позаду. Не допомагали ні скарги, ні оголошення, ні плакати, ні погрози. Проблему вирішив власник одного з кінотеатрів. Він вивісив у залі величезне оголошення, написане яскравими буквами. Усі дами, як одна, зняли капелюшки . Що було написано на цьому оголошенні?

Відповідь:

Запитання №:10
Одні називають її “Божою Матір’ю”. Їх сусіди її називають просто “Божественною”. А ми згадуємо прізвище англійського сера. Назвіть її у будь-якому з цих варіантів.

Відповідь:

Запитання №:11
Легенда. Деякий цар, бажаючи показати себе мудрим, запропонував ув’язненому розповісти про який-небудь факт, який можна було б перевірити. При цьому, якщо факт виявиться правдою, нещасного повинні будуть кинути у рів із крокодилами, а якщо ж ув’язнений збреше, йому відрубають голову. Але все ж ув’язнений залишився живий. Що він сказав?

Відповідь:

Запитання №:12
У китайських легендах є птахи, що мають лише одне крило. Як не дивно, вони літали. Завдяки особливій „техніці” польоту вони стали символом. Символом чого?

Відповідь:

Тур №1 Тур №2 Тур №3
Запитання та зауваження надсилайте на адресу bazaua@gmail.com