Головна ::  Показати всі турніри ::  Знайти в базі запитань ::  Випадковий пакет запитань

Кубок Західної України
(2008-05-11)
Джерело цього пакету запитань: 
Тур №1 Тур №2 Тур №3 Тур №4 Тур №5
Запитання №:1
Рекламний плакат Інтернет-провайдера ZEOS сповіщає про додатковий безкоштовний час, що надається абонентові за умови купівлі картки поповнення. Ілюструє це екскаватор, який насипає... За хвилину дайте відповідь: що і куди?

Відповідь:

Запитання №:2
У статті про Іва Сен-Лорана в газеті "Коментарі" є помилка. Після перекладу тексту статті з російської мови на українську в одному терміні з’явився прийменник "від". Напишіть цей термін правильно.

Відповідь:

Запитання №:3
До речі, у якості яскравого прикладу недбалого перекладу з української мови на російську наводять повідомлення на одному з сайтів про аварію за участю автомобіля "Жаль". В якій країні був випущений цей автомобіль?

Відповідь:

Запитання №:4
Нещодавно автору питання надійшов спамовий лист, що рекламував черговий чудодійний медичний засіб. Цікаво, що фраза, яка слугувала темою листа, повністю співпадає з рекламним слоганом слабоалкогольного напою. Назвіть цей напій.

Відповідь:

Запитання №:5
Наприкінці минулого століття в Києві був встановлений пам'ятник. На церемонії відкриття начальник місцевого райвідділу міліції урочисто продемонстрував документ, що був виданий пам'ятнику. А яке прізвище фігурувало в цьому документі?

Відповідь:

Запитання №:6
Увага, в питанні є заміни.
З давньоєгипетської стели ми дізналися, що за часів фараона Джосера в Єгипті було СІМ САМУРАЇВ. Щоправда, стела не вказує, чи передували їм СІМ СУМОЇСТІВ, як про це каже інше джерело. Ми не питаємо, які вирази ми замінили на "СІМ САМУРАЇВ" та "СІМ СУМОЇСТІВ". Назвіть того, хто, згідно з другим джерелом, допоміг впоратися із СІМОМА САМУРАЯМИ.

Відповідь:

Запитання №:7
У пародії на Вікіпедію (під назвою "Абсурдопедія") змальовано віртуальну країну, формою правління в якій є "абсолютна анархія". Старожили цієї країни можуть місяцями існувати без води та їжі, однак, втративши можливість спілкуватися, одразу поринають у летаргічний сон. А назва країни лише однією літерою відрізняється від назви реально існуючої держави, 50 відсотків населення якої є мусульманами, 30 - християнами, а решта 20 відсотків — язичниками. Назвіть цю віртуальну країну так, як вона названа в Абсурдопедії.

Відповідь:

Запитання №:8
У 1899 році президентом Франції став Еміль Лубе, який за 7 років до того пішов у відставку з посади прем'єр-міністра. Після його обрання натовпи парижан зібралися на вулицях міста, скандуючи назву країни, що з'явилася на картах світу тільки через 4 роки. Яка це була країна?

Відповідь:

Запитання №:9
ВОНА згадується у працях Геродота і була споруджена Дарієм I в 5 сторіччі до н.е. А Евклід відповів єгипетському цареві Птолемею, який бажав швидко вивчити геометрію, що ЇЇ в геометрії немає. Назвіть ЇЇ двома словами.

Відповідь:

Запитання №:10
Якось автор питання натрапив у Інтернеті на кумедне фото: 22 чоловіки у “робочому” одязі стоять поруч зі стендом "Make Road Safe". Це, загалом-то, логічно, адже їхнє життя напряму залежить від цього. Назвіть абсолютно точно професію згаданих чоловіків.

Відповідь:

Запитання №:11
Ведучому: «Моксіка» - це не Мексика, а таке ім’я.
Прослухайте назви деяких композицій одного з альбомів сучасного композитора Вангеліса:

"Місто Ізабелли"
"Тридцять восьма паралель"
"Моксіка і кінь"
"Завоювання раю"

А тепер назвіть рік випуску цього альбому.

Відповідь:

Запитання №:12
Прослухайте цитату з одного Інтернет-журналу: "Сьогодні я побачив у маршрутці файну дівчину. Але, на жаль так і не зміг зрозуміти, чи є сенс з нею знайомитися, адже на її правій руці не було..." Закінчить цитату двома словами.

Відповідь:

Тур №1 Тур №2 Тур №3 Тур №4 Тур №5
Запитання та зауваження надсилайте на адресу bazaua@gmail.com