Головна ::  Показати всі турніри ::  Знайти в базі запитань ::  Випадковий пакет запитань

Весняний Кубок - 2007
(2007-03-29)
Джерело цього пакету запитань: 
Тур №1 Тур №2 Тур №3
Запитання №:1
Анекдот.
Заходить один чоловік до свого сусіда і бачить, що той готує собі яєшню, але в дуже дивний спосіб: посмажив кілька секунд на одній електроплитці, потім на декілька секунд переставив на другу плитку, потім на третю, потім знову на другу, потім на першу і т.д.
- Що це ти робиш?
- Хіба не бачиш? Яєшню смажу.
- Та бачу, але чому в такий дивний спосіб?
- Розумієш, я краду електроенергію, от і підключився до ...

Закінчіть анекдот одним словом.

Відповідь:

Запитання №:2
Народження цього письменника було затьмарене однією трагічною подією. Близнюки, що народилися, були схожі, як дві каплі води. Коли вони лишень народилися, акушерка, що купала їх, відволіклася на хвилинку, і один із близнюків, “скориставшись” цим, потонув. Батьки так і не змогли визначити, хто з близнюків залишився в живих. В результаті письменник до кінця життя не знав свого справжнього імені. Можливо, саме цей факт наштовхнув письменника на ідею написати роман. Назвіть цей роман.

Відповідь:

Запитання №:3
У опитуванні серед студентів із запитанням “За чим ви проводите найбільше часу?” вперше перемогло не пиво. У минулому (2006) році пиво опинилося лише на другому місці. На третьому місці опинився інтернет-сайт facebook.com. Назвіть чотирма латинськими літерами переможця минулорічного опитування.

Відповідь:

Запитання №:4
Давним давно, у часи Київської Русі, юнаки, озброївшись дірявими трубочками, опускалися під воду. Вони ховалися! Сучасні юнаки використовують для цього більш витончені способи. Від чого ховалися ці юнаки?

Відповідь:

Запитання №:5
В одному із анекдотів цьому слову дали таке означення :
- Це коли англійська принцеса і її єгипетський бойфренд їдуть у німецькій машині з датським двигуном, що веде бельгійський шофер, п’яний від шотландського віскі, і в’їжджає в стовп у французькому тунелі. Автомобіль переслідують італійські папарацці, а постраждалу принцесу намагається врятувати американський лікар за допомогою бразильських медикаментів, і вона помирає...
Яке слово так тлумачилось?

Відповідь:

Запитання №:6
Увага! Російська попса!

Ви, можливо, знаєте людей, що зображені на малюнку. Це співачка Валерія і її чоловік - відомий продюсер Йосиф Прігожин. (Співачка Валерія знаходиться зліва).А тепер скажіть будь ласка: яке прізвисько одержала Валерія у колах шоу-бізнесу після того, як вийшла заміж за Прігожина?

Відповідь:

Запитання №:7
Цей список очолюють мобільні телефони, кишенькові комп’ютери, ноутбуки. Проте трапляються і незвичні речі : кулемет, старовинний телескоп, протез ноги, надувний човен, мішечок з діамантами і навіть п’яна і сонна дівчина. А де знаходили всі ці речі?

Відповідь:

Запитання №:8
ВІН - відомий французький лікар, політик, депутат французької Національної Асамблеї, що зробив великий внесок у розвиток медичної професії та системи освіти, був яскравим політиком і гуманістом, одним з ініціаторів щеплення проти віспи. Всі ЙОГО знають в першу чергу за винайдення деякого пристрою. Існує легенда, що згодом він сам був змушений випробовувати дію цього пристрою. Але за даними Вікіпедії, насправді випробовувачем цього був його тезка з іншого міста. Назвіть цей пристрій.

Відповідь:

Запитання №:9
Відходи виробництва можуть не тільки забруднювати навколишнє середовище, але і очищати його. Так, для очищення озера у Швеції, що було забруднене кислотами, використали відходи кондитерського виробництва. Які саме відходи?

Відповідь:

Запитання №:10
Композитор Еммануїл Бах, син великого Йогана-Себастьяна Баха, був запрошений королем Прусії Фрідріхом жити і працювати при його берлінському дворі. Композитор був вельми задоволений. Але через деякий час він написав у листі: “Спочатку я думав, що Фрідріх любить музику, потім я зрозумів, що Фрідріх любить музику для флейти, а тепер я бачу, що він любить лише...” Закінчіть цитату композитора.

Відповідь:

Запитання №:11
У 1870-х роках у американському містечку Вотербурзі пес одного фермера заблудився на території сусіда. Сусід пристрелив пса, як безпритульного. Тоді власник собаки подав на сусіда в суд. На суді фермер, що палко захищав свого пса, промовив фразу, що згодом стала відомою на весь світ. А у одному радянському фільмі перше слово цієї фрази замінили деяким словом. Назвіть це слово через хвилину.

Відповідь:

Запитання №:12
Жарко Петан говорив, що ЦЕ і справді хвороба, хоча й незаразна. Вінцентій Стись писав, що у ЦЬОМУ як у медицині: поганенький лікар утричі люб’язніший. Веселін Георгієв стверджував, що у ЦЬОМУ немає переможців, є лише потерпілі. За словами Лопе де Вега, під час ЦЬОГО ми втрачаємо зір. А дехто назвав ЦЕ останньою і найважчою дитячою хворобою. Назвіть ЦЮ “хворобу”.

Відповідь:

Тур №1 Тур №2 Тур №3
Запитання та зауваження надсилайте на адресу bazaua@gmail.com