Головна ::  Показати всі турніри ::  Знайти в базі запитань ::  Випадковий пакет запитань

ХI Відкритий чемпіонат Львівської області з гри „Що? Де? Коли?” Відкрита ліга. ІІ етап.
(2007-12-15)
Джерело цього пакету запитань: 
Тур №1 Тур №2 Тур №3
Запитання №:1
Як пожартувала одна з команд КВК, усі ВОНИ мають один мінус. Один фотограф на своєму сайті називає ЇХНІ відомі різновиди "рожевими зайцями". Більшість із з вас мабуть має хоча б одну з НИХ при собі. Назвіть ЇХ.

Відповідь:

Запитання №:2
Кажуть, у НЬОГО був реальний прототип, який жив десь у XVIII столітті. Критики вважають, що тим, хто найкраще на сьогодні відтворив ЙОГО образ на екрані, був Юл Бріннер у 1962 році. Про своє бажання зіграти ЙОГО роль неодноразово згадував Жерар Депардьє. Напишіть як звали його літературного творця.

Відповідь:

Запитання №:3
В околицях Єрусалима є долина Ге ХіннОм, де стародавні ізраїльтяни приносили дітей у жертву Молоху. Пізніше в цій долині протягом багатьох років збирали і спалювали міське сміття. А під якою назвою ця долина відома нам?

Відповідь:

Запитання №:4
На думку вчених в античних Афінах прекрасно знали про ЙОГО дезинфікуючі властивості, тому спочатку з’явилась традиція додавати ЙОГО до НЕЇ, а не навпаки. У пропорціях ЇЇ завжди було більше. Назвіть ЙОГО та ЇЇ.

Відповідь:

Запитання №:5
Увага, в питанні є заміна. Наприкінці ХІХ століття ЦЕ мало одну кнопку. В 20-х роках ХХ століття кнопок стало дві. Потім на тривалий період місце кнопок зайняв спис. В наш час ЦЕ знову переважно має кнопки, проте у значно більшій кількості. А яке слово ми замінили словом «спис»?

Відповідь:

Запитання №:6
Всім вам, мабуть, доводилось спостерігати схід сонця. Більшості з вас пощастило бачити і схід місяця. А що саме вперше побачили у грудні 1968 року американці Борман, Ловель та Андерс?

Відповідь:

Запитання №:7
Колись у цьому районі були непрохідні болота, де тонуло багато коней. Якщо вірити класику, у місті, що згодом тут з’явилось, тонули не зі своєї волі люди. Назвіть ім’я та прізвище представника українського політикуму, який у багатьох з нас асоціюється із цим містом.

Відповідь:

Запитання №:8
Увага ведучому. Лапки у слові Поліція голосом НЕ ВИДІЛЯТИ.
Увага, в питанні є заміна. У травні цього року після 20 років «переховування» не під своїм іменем, цей відомий англійський музикант знову потрапив до «Поліції». Вважають, що це була одна з найвдаліших справ такого типу, оскільки після 53 свідчень, казна «Поліції» збагатилась на 173 мільйони доларів. Ми не питаємо яке слово ми замінили. Назвіть цього музиканта.

Відповідь:

Запитання №:9
Він входив до складу Риму, Візантії, Арабського халіфату, Османської імперії, у першій половині ХХ століття ним опікувались британці. Мешканці багатьох держав вважають його НЕЮ, хоч за даними ООН НЕЮ вважається інше. Назвіть це інше.

Відповідь:

Запитання №:10
На гербі Гренландії зображено білого ведмедя, який стоїть на задніх лапах. Оскільки ескімоси вважають усіх білих ведмедів ТАКИМИ, він робить певну ДІЮ всупереч правилам геральдики. За статистикою лише приблизно 15% школярів, які хочуть зробити те, що, напевно, також прагне зробити більшість присутніх у цьому залі, діють так само як і ведмідь на згаданому гербі. Ми не знаємо, яким чином ви виберете правильну відповідь і як будуть діяти ваші капітани через хвилину, дайте відповідь – про яку ДІЮ йде мова у запитанні?

Відповідь:

Запитання №:11
Плем’я вандалів залишило по собі згадку в історії не лише як руйнівників Риму, а й у назві історичної області, в якій вони проживали. Ця область також тісно пов’язана з твариною, яка завдяки Бунюелю та Далі викликала скандал у Парижі наприкінці 20-х років минулого століття. Назвіть цю тварину?

Відповідь:

Запитання №:12
Увага, в запитанні є заміна. Жарт. Нещодавно збірна України з футболу випустила новий альбом, більшість пісень в якому складається з довгих приспівів. А яке слово ми замінили на приспіви?

Відповідь:

Тур №1 Тур №2 Тур №3
Запитання та зауваження надсилайте на адресу bazaua@gmail.com