Головна ::  Показати всі турніри ::  Знайти в базі запитань ::  Випадковий пакет запитань

Олімпійський Кубок Львова-2011
(2011-06-23)
Джерело цього пакету запитань: 
Тур №1 Тур №2 Тур №3 Тур №4 Тур №5
Запитання №:1
У флорентійському соборі Дуомо студенти-практиканти закликають туристів на безкоштовні екскурсії. Здогадавшись, за яким принципом вони формують групи, назвіть точно майбутній фах цих студентів.

Відповідь:

Запитання №:2
Цитата про револьвер «Сміт-Вессон», датована кінцем XIX століття: «... окрім чудових бойових якостей як вогнепальної зброї, цей револьвер у рукопашній сутичці являє собою чудову ...» Завершіть цитату двома словами.

Відповідь:

Запитання №:3
Увага, у питанні слово ІСНУЄ – заміна.
Знаменитий француз наголошував, що його герой ІСНУЄ «кожним м’язом спини, усіма мускулами ніг і рук, зчепленими пальцями та стиснутим кулаком». Назвіть цього француза.

Відповідь:

Запитання №:4
В одній з публікацій бойова система «Смерч» була названа правнуком. А під час проходження системи «Смерч» по Червоній площі Москви 9 травня 2011 року звучала пісня. Яка саме?

Відповідь:

Запитання №:5
Давньогрецька приказка «Він чинить, як аркадяни» приблизно відповідає нашій «Тягає каштани з вогню для інших». Мешканці однієї європейської країни протягом тривалого часу своєї історії «чинили, як аркадяни». Особливо по відношенню до ЦІЄЇ нинішньої держави. Назвіть ЦЮ другу державу.

Відповідь:

Запитання №:6
Герой фільму «Здрастуйте, я ваша тітонька» пропонує полісмену джин і бренді. Той зауважує: «Я на службі!» Певно, герой зробив висновки і запропонував йому ... Який напій?

Відповідь:

Запитання №:7
У матеріалі Петра Чаяло збірна Хорватії з футболу названа ТАКИМ організмом. Всі ви безумовно є ТАКИМИ організмами. Якими?

Відповідь:

Запитання №:8
У словосполученні «Торговий центр» одна з літер набула симетрії, завдяки чому назва стала відображати спеціалізацію магазину. Назвіть одним словом те, чим торгує цей магазин.

Відповідь:

Запитання №:9
Коли французькі війська зайняли це місто, Жером Бонапарт наказав пронумерувати всі будинки, чого раніше місцеві мешканці не робили. Назвіть товар, на етикетці якого згодом з’явилось число 4711 – у відповідності з номером будинку, в якому він виготовлявся.

Відповідь:

Тур №1 Тур №2 Тур №3 Тур №4 Тур №5
Запитання та зауваження надсилайте на адресу bazaua@gmail.com