Головна ::  Показати всі турніри ::  Знайти в базі запитань ::  Випадковий пакет запитань

Кубок Західної України
(2011-06-26)
Джерело цього пакету запитань: 
Тур №1 Тур №2 Тур №3 Тур №4 Тур №5 Тур №6
Запитання №:1
Закінчить назвою африканської країни уривок з пісні групи «Пікардійська терція»:

«А відпустка у жовтні, а там і зима,
Я стараюсь не дивитись на засмаглих дівчат,
Ні морозива, ні пива, бо води нема.
Як ті люди живуть в ...?».

Відповідь:

Запитання №:2
Тото Кутуньо якось помітив: «Якщо нам, італійцям, їх відрізати, ми не зможемо говорити». А що саме відрізати?

Відповідь:

Запитання №:3
Не бажаючи миритися з деякими діями однієї з установ, Уве Браун заснував спеціальну службу, що розсилає SMS c певною інформацією. Сервіс безкоштовний: витрати включають лише звичайний тариф на SMS. Про затребуваність служби говорить статистика: у середньому щомісяця відправляється до ста тисяч SMS. Здогадавшись, яка інформація в них міститься, дайте відповідь: хто саме користується цим сервісом?

Відповідь:

Запитання №:4
Ідеї війни за віру, озвучені святим Бернаром і прийняті на озброєння лицарями-ченцями, жадали від мусульманського миру адекватної відповіді. Першою частиною цієї відповіді стала книга суннітського вченого аль-Суламі за назвою «Китаб аль-...». Закінчите назву книги одним словом.

Відповідь:

Запитання №:5
У другій половині XX сторіччя на банкнотах однієї з країн з'явився напис «друг». Ми не запитуємо вас, що це за «друг». Назвіть його друга - мотоцикліста.

Відповідь:

Запитання №:6
12 травня 2009 р. в Токіо біля будинку «Fujі TV» [Фуджі ті ві] була встановлена статуя «вірного собаки» висотою 88,8 см і вагою 88,8 кг. Компанія «Fujі TV» займалася поширенням фільму, який українською мовою вийшов за назвою «Хатіко: найвірніший друг». Назвіть абсолютно точно дату, коли в Японії відбулася прем'єра цього фільму, якщо відомо, що це сталося після встановлення статуї.

Відповідь:

Запитання №:7
Герой оповідання «Чорний Пьєро», наймитуючи в Хазяїна, який колись був йому другом, зробив багато зла. Назвіть ім'я ватажка повстанців, що став першою жертвою Чорного Пьєро.

Відповідь:

Запитання №:8
[Командам роздається малюнок]
У творчості художника Володимира Івановича Макарова багато картин присвячені питанню взаємовідношення статей. Ця картина називається «Гра в НЕЇ». На картині ми сховали від вас саме ЇЇ. Назвіть ЇЇ.

Відповідь:

Запитання №:9
[Ведучому: вказати, що після пропуску стоїть крапка!]
Алан Метклаф у своїй книзі «<пропуск>. Неймовірна історія найбільшого слова Америки» пише про це слово: «Це - жіночий й чоловічий початки. Усього дві літери, але в них зашифрований весь англійський алфавіт від A до Z». Напишіть це слово.

Відповідь:

Запитання №:10
У Стародавньому Римі два століття поспіль 1 травня відзначали День капусти. Назвіть ім'я людини, на честь якої з'явилося це свято.

Відповідь:

Запитання №:11
У 1946 р. київський театр ім. Івана Франка поставив відому п’єсу відомого російського автора, написану на початку ХХ століття. Постанова мала успіх, ось один з відгуків: «Важливу справу зробив український театр. Але чому українізація торкнулася лише мови, тоді як дія п’єси відбувається на Україні – на південь від Харкова? Отже і в декараціях другої дії можна було дати і явір над водою, і типову для Харківщини леваду. І чому в тій самій дії не можуть пройти групи наших українських дівчат, чому в далині не може пролунати українська пісня, чому в останній сцені не могли би бути присутні дівчата, молодиці і старі жінки, що вийшли проводжати своїх колишніх панів? Це ніяк би не порушило авторських прав, але внесло б деякі цікаві деталі...». Назвіть п’єсу та її автора.

Відповідь:

Запитання №:12
Магніто-резонансне сканування тих, хто піднімався на Еверест, показує, що після сходження на великі висоти у людини на деякий час знижується об'єм мозку, і альпіністи відчувають щось на кшталт короткої ЇЇ. ВОНА присутня у багатьох латиноамериканських серіалах, що, безсумнівно, дає привід для насмішок. Назвіть ЇЇ.

Відповідь:

Тур №1 Тур №2 Тур №3 Тур №4 Тур №5 Тур №6
Запитання та зауваження надсилайте на адресу bazaua@gmail.com