Головна ::  Показати всі турніри ::  Знайти в базі запитань ::  Випадковий пакет запитань

Кубок Західної України
(2011-06-26)
Джерело цього пакету запитань: 
Тур №1 Тур №2 Тур №3 Тур №4 Тур №5 Тур №6
Запитання №:1
Однією з цілей створення цієї кнопки компанія «Google» вказує прагнення зібрати знеособлені дані про Інтернет-контент і представити користувачам можливість рекомендувати друзям побачений в Мережі матеріал. Втім, аналітики вважають, що «Google» робить цю кнопку в піку «Facebook». Відтворіть коротку назву цієї кнопки.

Відповідь:

Запитання №:2
Прослухайте хокку Алли Кобець:
«Коли будуватиму <пропуск>,
Щоб не були крихкі та примарні,
Додам воду, цемент та щебінь».

Заповніть пропуск ідіомою з трьох слів.

Відповідь:

Запитання №:3
Увага, цитати з оповідання Станіслава Лема «Розповідь першого розмороженого».
Цитата перша: «Отож подався я туди, а як окреслилися обриси планети, тобто гралівства, і виринув велетенський зовнішній мармуровий ІКС, а на ньому – золотий напис: «Королівська Консерваторія»».
Цитата друга: «З ранку до вечора грають і з вечора до ранку, адже в кожному краї свої звичаї, але зваж на одну пораду – мовчи. Хоч би що ти побачив – ні пари з вуст. Хоч би що вражало – ані ІКС-ІКС».
Напишіть коротке слово, яке ми замінили на ІКС.

Відповідь:

Запитання №:4
ІГРЕК про себе писав: «Я пережив дві війни, двох дружин і ІКСА». Назвіть дату смерті ІКСА, якщо ІГРЕК помер 18 квітня 1955 року.

Відповідь:

Запитання №:5
Увага в питанні є заміни.
На думку Альберта Ейнштейна, «Учений однаково що мімоза, коли помічає ТАКУ АЛЬФУ, і лев, що ричить, - коли виявляє СЯКУЮ АЛЬФУ». Оскар Уайльд вважав, що «Досвід - це ім'я, яке кожний дає ТАКИМ АЛЬФАМ». Френсіс Бекон описав чотири джерела АЛЬФИ: ідоли роду, ідоли печери, ідоли площі та ідоли театру. Ми не запитуємо, що таке «АЛЬФА». Дайте відповідь: які слова ми замінили словами «ТАКА» і «СЯКАЯ»?

Відповідь:

Запитання №:6
Після виходу головної праці ЦЬОГО ДІЯЧА XV-XVI ст. представники церкви заявили, що ЙОГО рукою водив диявол.Століттям пізніше ЙОГО стали ототожнювати з нечистою силою буквально. Сьогодні ВІН і зло є практично синонімами. Вираз «старина Нік» - популярний в англійській мові евфемізм для диявола - пішов саме від НЬОГО. Назвіть ЙОГО.

Відповідь:

Запитання №:7
Найбільш великий собака у світі важить 110 кг, його довжина від носа дощенту хвоста - 220 см, висота в холці - 1 м 08 см. На фотографії, поміщеної в журналі «MAXІМ», цей собака дивиться у вікно, а підпис під фотографією говорить: «Біжи, зустрічай...». Закінчите підпис двома словами, одне з яких титул, а друге - власне ім'я.

Відповідь:

Запитання №:8
[Командам роздається малюнок]
У творчості художника Володимира Івановича Макарова багато картин присвячені питанню взаємовідношення статей. Ця картина в жодному разі не є постером до культового фільму 1992 р., кішечку навряд чи звуть Кетрін, а кота - Нік. Проте, картина називається «ВІН». Які два слова ми замінили словом «ВІН»?

Відповідь:

Запитання №:9
2 серпня 2009 р. на Дворцовій площі Санкт-Петербурга відбувся концерт Мадонни. Приймаюча сторона в спеціальному контракті зажадала, по-перше, обмежити кількість децибелів, а по-друге, розгорнути динаміки у зворотну сторону від ... Чого?

Відповідь:

Запитання №:10
Знамениту танцівницю і балетмейстера Марту Грем цікавили, крім іншого, давньогрецька міфологія і література. Так, у її балеті «Печера серця» чотири ролі - Медея, Ясон, Принцеса - наречена Ясона і ІКС. Цікаво, що, всупереч визначенню слова «ІКС», цю роль виконує одна танцівниця, яка, втім, більшу частину балету знаходиться в глибині сцени. Яке слово ми замінили на ІКС?

Відповідь:

Запитання №:11
Ця пісня, написана в 1940-х рр. майбутнім депутатом Союзного конгресу, мала тоді особливе значення: це була пісня жінок, які чекали повернення своїх коханих з фронтів Другої світової війни. Її виконували Френк Сінатра, Пласідо Домінго, Луї Армстронг та багато інших. Напишіть назву цієї пісні.

Відповідь:

Запитання №:12
Юнна Моріц говорила: «Я відмовляюся друкуватися в антологіях«ТАКОЇ поезії», оскільки жоден кретин ще не додумався до антології «СЯКОЇ поезії»» (кінець цитати). Логічно! Напишіть у вірному порядку, які слова ми замінили словами «ТАКА» і «СЯКА».

Відповідь:

Тур №1 Тур №2 Тур №3 Тур №4 Тур №5 Тур №6
Запитання та зауваження надсилайте на адресу bazaua@gmail.com