Головна ::  Показати всі турніри ::  Знайти в базі запитань ::  Випадковий пакет запитань

Кубок Західної України
(2007-08-25)
Джерело цього пакету запитань: 
Тур №1 Тур №2 Тур №3 Тур №4 Тур №5 Тур №6
Запитання №:49
Після політичного скандалу, що вибухнув наприкінці 2006 року, гумористичний журнал «Беседер» опублікував повідомлення про те, що до Скотланд-ярду було викликано актора шекспірівського театру, що напередодні грав роль... Кого?

Відповідь:

Запитання №:50
Група онкологів з Техаського університету змогла досить точно діагностувати форму ракової пухлини, запропонувавши своїм пацієнтам зробити ЦЕ з власною хворобою. Герой англійської літератури набув дивовижної властивості, коли з ним зробили ЦЕ. Назвіть літературного героя, який просив зробити ЦЕ з парнокопитним.

Відповідь:

Запитання №:51
Коли кількість творів мистецтва на одиницю площі перевищує певну критичну межу, свідомість людини відмовляється їх, так би мовити, «перетравлювати». Людині може стати зле, вона може знепритомніти або отримати нервовий зрив. Цей феномен називають <синдромом ЇЇ>. Людина, яка певний час була відома у НІЙ як доктор Фелл, могла не зважати на цей синдром, бо мала надзвичайно міцні нерви та залізний шлунок. А як цього доктора звали насправді?

Відповідь:

Запитання №:52
[командам роздається малюнок]
До речі, про доктора Лектера.
Перед вами – гумористичні композиції з фруктів. Перша композиція має назву «Ганнібал Лектер та його старий друг». А друга – «ВІН колись та тепер» Назвіть ЙОГО прізвище.

Відповідь:

Запитання №:53
Віталій Лозовський згадував, що злочинців, які цупили метал із цвинтарів , у в'язниці називали так само, як в українському перекладі називається відомий роман. Додамо, що один з героїв цього роману є «тезкою» маленької європейської держави. А хто автор цього роману?

Відповідь:

Запитання №:54
У листі до Франческо Ветторі ВІН писав: "Вже довгий час я ніколи не говорю того, що думаю, і ніколи не думаю того, що говорю; а якщо мені трапиться іноді сказати правду, то я ховаю її під такою кількістю брехні, що важко буває її дошукатися". Ми не просимо вас написати назву ЙОГО найвідомішого твору. Назвіть ЙОГО прізвище.

Відповідь:

Запитання №:55
Зйомки фільму Марлена Хуциєва "Застава Ілліча" розпочалися 1 травня 1961 року зі сцени першотравневої демонстрації на Червоній площі. Оскільки до цього моменту ще не всі актори були затверджені на ролі, частину сцен довелося дознімати у серпні того ж року на Новокіровському проспекті. А що було причиною свята у той день?

Відповідь:

Запитання №:56
Коли Будьонний розкритикував Бабеля за надто реалістичне зображення червоноармійців у <Кінармії>, Горький заступився за Бабеля. Так, Горький писав, що <сам товариш Будьонний любить ззовні прикрашати не тільки своїх бійців, але й коней. Натомість Бабель прикрасив бійців зсередини, і, на мій погляд, краще, правдивіше, ніж Гоголь [прикрасив] ЇХ>. Назвіть трьома словами найвідоміший ЇХНІЙ твір.

Відповідь:

Запитання №:57
На початку 1960 року до бібліотеки при книжковому магазині Германа-Йосипа Майєра записався офіцер поліції. Дізнавшись, що офіцер замовляє книжки німецькою мовою не для себе, а для свого знайомого, завідувачка бібліотекою вирішила сама підбирати книжки з питань, що цікавили цього знайомого. Назвіть його справжнє прізвище.

Відповідь:

Запитання №:58
В одній кінорецензії стверджується, що кінематографісти досягають цієї мети за допомогою спецефектів. Автор запитання впевнений, що деякі команди намагаються досягти цієї ж мети за допомогою апеляцій. А згідно із відомим афоризмом, лікарі з цією ж метою використовують ЦЕ. Назвіть режисера, який зробив ЦЕ назвою свого фільму.

Відповідь:

Запитання №:59
Увага, в питанні є заміни!
Після революції до Москви приїхали багато молодих літераторів з усієї Росії. Новоприбулі мали практично з нуля починати свою літературну кар'єру і знаходити своє місце під сонцем. Так, поет Сергій Ауслендер приїхав до Москви в 1918 році і намагався закріпитися у газеті «Життя». За словами Ауслендера, він планував зробити цю газету оплотом ВАРЯГІВ проти вороже налаштованих до них СЛОВ'ЯН. Пригадайте нещодавні реалії кремлівської політики і напишіть слова, які ми замінили словами ВАРЯГИ і СЛОВ’ЯНИ.

Відповідь:

Запитання №:60
Щоб підсолодити враження від туру та покращити вам настрій, ми вирішили пригостити вас продуктом, що зараз знаходиться у чорній скриньці. Виробник продукту називає його екструзійним, себто виготовленим шляхом продавлювання рідкої маси через формуючий отвір. Номінація, в якій журнал «Кореспондент» за підсумками 2005 року відзначив людину на прізвище «Ющенко», допоможе Вам за хвилину написати назву бренду цього продукту.

Відповідь:

Тур №1 Тур №2 Тур №3 Тур №4 Тур №5 Тур №6
Запитання та зауваження надсилайте на адресу bazaua@gmail.com