Головна ::  Показати всі турніри ::  Знайти в базі запитань ::  Випадковий пакет запитань

Відкритий кубок університетів "U3". Сезон 2010-2011, 4 етап
(2011-04-07)
Джерело цього пакету запитань: 
Тур №1 Тур №2 Тур №3
Запитання №:1
Програма «Контрольна закупка» стверджує, що у списку необхідних людині речей ВОНА випереджає комп'ютер і автомобіль. Китайці, виготовляючи ЇЇ, використовували бамбук і шерсть сибірського вепра. Назвіть ЇЇ.

Відповідь:

Запитання №:2
Зазвичай ВІН не зупинявся в готелях. Проте під час візиту в Азербайджан в 2002 році, ЙОМУ все-таки довелося це зробити. Назвіть ЙОГО.

Відповідь:

Запитання №:3
[Роздатковий матеріал]
Перед вами герб Огре. Житель Огре Едгар Спаранс – один з кращих спортсменів Латвії. У якому виді спорту?

Відповідь:

Запитання №:4
Патріарх Адріан казав, що Бог створив людину з НЕЮ, і лише коти та пси не мають ЇЇ. Цікаво, що серед трьох учасників рок-гурту, який у певних списках займає останнє місце, ЇЇ зазвичай немає лише у Френка Бірда. Назвіть ЇЇ.

Відповідь:

Запитання №:5
Розповідають, що до революції ресторанні оркестри в одному з українських міст безкоштовно грали лише до визначеної години. Після цього за музику потрібно було платити. Незадовго до цієї години, щоб завести публіку, оголошували заключний номер. Який саме?

Відповідь:

Запитання №:6
Дванадцять відсотків американців вважають, що вона була дружиною Ноя. Як відомо, вона взагалі не була заміжньою. Назвіть її.

Відповідь:

Запитання №:7
Розділ книги Олександра Ніконова розповідає про прийом, влаштований Наполеону жителями міста Портоферрайо. Слова, які утворюють назву розділу, вибиті на монеті банку Росії із зображенням двох солдатів. Відтворіть ці слова.

Відповідь:

Запитання №:8
[Роздатковий матеріал]
Buvos kockaБагатьма мовами ВІН називається так само, як і українською. А ось на івриті у ЙОГО назві присутня країна. На отриманій вами роздатці ВІН названий так, як ЙОГО називають на батьківщині. Назвіть ЙОГО.

Відповідь:

Запитання №:9
Для доставки цього екзотичного подарунка, зробленого у 1849 році бухарським еміром цареві Миколі, потрібно було відремонтувати дороги і мости за маршрутом його ходи. Який же подарунок зробив емір?

Відповідь:

Запитання №:10
На думку літературознавця Мирона Петровського, прототипом цього персонажа послужив антагоніст Костянтина Станіславського – Всеволод Мейерхольд. Назвіть цього персонажа.

Відповідь:

Запитання №:11
[Ведучому: обов’язково прочитати «питання одинадцять» разом з «гуліба гуліба гуліба булар»] [Роздатковий матеріал]

mal bularr guliba bularrbularr bularrguliba

Гуліба гуліба гуліба булар.Перед вами декілька слів на мові австралійських аборигенів КаміларОі. Перекладіть с мови КаміларОі слово "гулібагуліба".

Відповідь:

Запитання №:12
Дуглас Адамс відзначає, що вимовити цю абревіатуру займає більше часу, ніж слова, які вона позначає. Напишіть цю абревіатуру.

Відповідь:

Тур №1 Тур №2 Тур №3
Запитання та зауваження надсилайте на адресу bazaua@gmail.com