Головна ::  Показати всі турніри ::  Знайти в базі запитань ::  Випадковий пакет запитань

ІІ етап Відкритої шкільної ліги Львівщини 2010/2011
(2010-12-09)
Джерело цього пакету запитань: 
Тур №1 Тур №2 Тур №3
Запитання №:1
Прослухайте наступне запитання. Працівники однієї компанії розклеювали поряд з номером "102" на стінах будинків дві англійські літери. Напишіть ці дві літери.

Відповідь:

Запитання №:2
Актор Євген Міронов розповідав, як з асистентом режисера якось виніс із театру ЙОГО. Довго проблукавши вулицями, вони перелізли врешті-решт через огорожу якогось монастиря, закопали ЙОГО та поставили свічки. Це тому що митці не знали, кому ВІН належав насправді. Назвіть ім'я того, кому ВІН належав за сценарієм.

Відповідь:

Запитання №:3
Редактор Борис МОносов (чи то МонОсов) на запитання «Куди у вашому прізвищі падає наголос?» влучно відповів ... Що саме відповів?

Відповідь:

Запитання №:4
Назва однієї із PR-аґенцій, що працювала в Україні під час президентських виборів, лише подвоєнням приголосної відрізняється від неофіційної назви деяких вишів. Як же називається ця аґенція?

Відповідь:

Запитання №:5
Ерик Хессельберг, учасник експедиції на "Кон-Тікі", згадував, як перед самим відплиттям з Перу вони з товаришом Бенгтом кілька годин бігали по місту в пошуках необхідного для плоту обладнання. Проблема була не в тому, що паяльної пасти для радіостанції не було в крамницях, а в тому, що "паяльної пасти для радіостанції" не було ТАМ. А де - ТАМ?

Відповідь:

Запитання №:6
Освічена журналістка Світлана Кузнєцова відзначає, що в Російській Імперії ЙОГО гризли уперемішку з черствим хлібом, запиваючи найдешевшим цейлонським чаєм. Назвіть ЙОГО двома словами.

Відповідь:

Запитання №:7
Трапляється, що працівники автозаправних станцій тимчасово відмовляються виконувати свої обов'язки. Причиною вони називають стрімку "вказівку" згори. Назвіть цю "вказівку".

Відповідь:

Запитання №:8
У футбольній першості цієї країни тайм триває всього 30 хв, а після забитого голу гравець може взяти невеличку паузу, аби подякувати за вдало завершену атаку. Назвіть цю країну.

Відповідь:

Запитання №:9
Вони народилися з різницею у 129 років. Обидва прийшли до влади коли їм було по 44 роки і також з різницею у 129 років. Обоє напали на Росію, коли їм було по 52 роки. І обидва програли війну також з різницею у 129 років, коли їм було по 56 років. Назвіть їх.

Відповідь:

Запитання №:10
У постановці Франко Дзефіреллі Джульєтта допомагала Ромео залізати на балкон за допомогою способу, що викликав у залі сміх. Який відомий в Європі аристократ скористався таким же способом без сторонньої допомоги ?

Відповідь:

Запитання №:11
Архітектор Микита Шангін - відомий в минулому знавець елітарного клубу «Що? Де? Коли?». В 2003 році одна з його робіт була поміщена на Ваганьківське кладовище. А що це за робота?

Відповідь:

Запитання №:12
Селянин з оповідання Архипа Тесленка дізнається, що його син зупинився на “бубликові”, та заодно запитує малого за “кочергу”. Довгий ряд, у якому є і “бублик”, і “кочерга”, закінчується НЕЮ. Зобразіть ЇЇ.

Відповідь:

Тур №1 Тур №2 Тур №3
Запитання та зауваження надсилайте на адресу bazaua@gmail.com