Головна ::  Показати всі турніри ::  Знайти в базі запитань ::  Випадковий пакет запитань

ІІ етап Відкритої шкільної ліги Львівщини 2010/2011
(2010-12-09)
Джерело цього пакету запитань: 
Тур №1 Тур №2 Тур №3
Запитання №:1
Сергій Ребров зазначив, що у складі «Рубіну» усю ЇЇ виконував один південноафриканський легіонер. Назвіть ЇЇ двома словами.

Відповідь:

Запитання №:2
ЙОГО вицвіле сукно Габріель Гарсіа Маркес порівняв з лукою, на якій попаслися стада корів. В кінці XVI ст. до НЬОГО "пришили" сітчасті кишеньки. Назвіть ЙОГО.

Відповідь:

Запитання №:3
Дослідивши графік подорожей мандрівних цирків, учений Нейл Кларк припустив, що це були всього-на-всього слони, яких купали в озері. А хто це був за свідченнями "очевидців"?

Відповідь:

Запитання №:4
Будівля "Suite Vollard" [СюЇт ВоллЯр] у місті КуритІба налічує всього одинадцять поверхів, проте архітектори мусили подбати, аби її мешканцям не загрожувало запаморочення. Усе тому, що кожна з одинадцяти квартир має ту ж особливість, що й помешкання однієї старої. Кого саме?

Відповідь:

Запитання №:5
Чи не перший успіх ЇМ принесла композиція "Плач Ярославни". Назвіть їх або двома словами, або двома літерами.

Відповідь:

Запитання №:6
Всякому критикові, що дорікав за незграбність, грубість ЙОГО творів, цей українець протиставляв "білі млинці". Назвіть цього українця.

Відповідь:

Запитання №:7
У своїй гумористичній “Автобіографії” Браніслав Нушич розповідав, що через математику і в нього, і в його товаришів знання з інших предметів геть змішалися.
Увага, дуплет! Два запитання по 30 секунд на кожне; відповіді здаються на одній картці по закінченні хвилини обговорення.
1. Приятель Браніслава Ненад назвав засновника однієї французької династії НИМ і надалі наполягав, що всі Людовики - ВОНИ. Назвіть ЇХ.
2. Коли вчитель попросив Браніслава перелічити імена усіх давньогрецьких покровительок мистецтв, дев'ятою Нушич назвав ЇЇ. Назвіть ЇЇ і ви.

Відповідь:

Запитання №:8
Браніслав Нушич згадував, як один урок нерідко починався з того, що вчитель викликав до себе однокласника Сретена, сварячись при тому, чому той не підстригся чи не помив вух, тоді як ІКС стояв у шафі зламаний та заляпаний чорнилами. Назвіть ІКС.

Відповідь:

Запитання №:9
Хитрувати бога Гермеса і вчити не треба було: укравши в Аполлона стадо корів, заплутавши їх сліди та заховавши, він наче нічого й не було заскочив у НЕЇ. У деяких місцевостях ЇЇ прив'язували до хвоста корови. Назвіть ЇЇ.

Відповідь:

Запитання №:10
(Американська) письменниця Катріна ХЕрон висловила думку, що краще б ЇМ присвоювали імена отруйних рослин. Назвіть ЇХ.

Відповідь:

Запитання №:11
Ексцентричний власник футбольного клубу “Уїмблдон”- уродженець Лівану Сем Хаммам - якось шокував громадськість, заявивши, що штраф у 10 000 фунтів, який наклали на його команду, він заплатить “кораблями”. Якими “кораблями”?

Відповідь:

Запитання №:12
Вирушаючи взимку до школи, сумлінні учні робили з НЕЮ те ж саме, що людина злостива - з каменем. Назвіть ЇЇ.

Відповідь:

Тур №1 Тур №2 Тур №3
Запитання та зауваження надсилайте на адресу bazaua@gmail.com