Головна ::  Показати всі турніри ::  Знайти в базі запитань ::  Випадковий пакет запитань

ІІ етап Відкритої шкільної ліги Львівщини 2010/2011
(2010-12-09)
Джерело цього пакету запитань: 
Тур №1 Тур №2 Тур №3
Запитання №:1
Якось цьому композиторові надіслали анонімного листа, в якому закликали одружитися, проте у відповідь він написав сьогодні менш відому пісню холостяків. Назвіть цього композитора.

Відповідь:

Запитання №:2
В оповіданні Рея Бредбері до парку розваг на один і той же атракціон щоразу навідується потворний карлик. Підгледівши, як той зраділо пританцьовує та підморгує, розчулена артистка парку вирішила купити ЙОГО карликові додому. Назвіть ЙОГО двома словами.

Відповідь:

Запитання №:3
У стрічці “Новий російський романс” акторка Наталя Лєсніковська зіграла медсестру, а в серіалі “Адвокат” її героїня професійно займається спортом. Яким?

Відповідь:

Запитання №:4
Терориста, якого життя зробило твердим, холодним та гнучким, Борис Акунін порівняв з НЕЮ. Від якої столиці походить ЇЇ назва?

Відповідь:

Запитання №:5
Було би некоректно стверджувати, що у школі майбутньому вченому Михайлові Драгоманову історія та географія були до одного місця. Проте взимку підручники Устрялова та Ободовського йому часто служили замість НИХ. Назвіть ЇХ.

Відповідь:

Запитання №:6
Ссавець гімнУра веде нічний спосіб життя, а кровожерливих хижаків відлякує секретом, що має різкий запах ЙОГО. Назвіть ЙОГО.

Відповідь:

Запитання №:7
У фільмі Юрія Іллєнка хлопчик зі злиденної багатодітної сім'ї розпачливо вилазить нагору, аби зруйнувати ЙОГО. Назвіть ЙОГО двома словами.

Відповідь:

Запитання №:8
У 1914 р., по дорозі з Криму, Микола II порушив придворний етикет, що забороняв імператорові гостювати в приватних осіб. Розповідаючи згодом про нові враження, самодержець ужив в одному з листів вислів "... вийшли ... наче з Ноїва ковчега". Назвіть помістя, у якому зупинявся імператор.

Відповідь:

Запитання №:9
У кінці XIX ст. деякі заклади в Чернігові повністю належали такому собі Соколовському, ротее через бруд і тісняву їх відвідували мало. Тоді підприємець вирішив найняти заманювача, який би ходив вулицями й, розмахуючи віником, вигукував щось на кшталт: «ЗАЛИШТЕ В СПОКОЇ Соколовського!» Який емоційний вислів ми замінили словами «ЗАЛИШТЕ В СПОКОЇ»?

Відповідь:

Запитання №:10
У 1985 році, після деномінації, аргентинське песо отримало назву «аустраль». Згодом чимало шахраїв непогано нажилися, видаючи аустраль за НЬОГО. Назвіть ЙОГО двома словами.

Відповідь:

Запитання №:11
Герой Набокова вважав ЦЕ лише способом мовчки провести час у товаристві людини, розмова з якою не клеїться. В присвяченому ЦЬОМУ трактаті згадуються, зокрема, вісім занять простолюдинів. Назвіть ЦЕ.

Відповідь:

Запитання №:12
[Ведучому: чітко виділити голосом фрагмент «ЙШОВ НА ВИ», зробивши перед «бори» невеличку паузу]
В одному інтерв'ю він пояснив, що коли ЙШОВ НА Вибори, обіцяв людям зробити конкретні речі, _ро переконався, що поза парламентом його голос чутимуть краще. Назвіть його ім'я та прізвище.

Відповідь:

Тур №1 Тур №2 Тур №3
Запитання та зауваження надсилайте на адресу bazaua@gmail.com