Головна ::  Показати всі турніри ::  Знайти в базі запитань ::  Випадковий пакет запитань

ІІІ етап Відкритої шкільної ліги Львівщини 2010/2011
(2011-03-11)
Джерело цього пакету запитань: 
Тур №1 Тур №2 Тур №3
Запитання №:1
В різних країнах існують ТАКІ політичні партії, які борються за реформування законів щодо авторських прав. За роль в четвертій частині ТАКОЇ саги відомий актор отримає більше 35 мільйонів доларів. Яке слово ми замінили словом ТАКІ?

Відповідь:

Запитання №:2
В статті про те, що кишкову бактерію використовують з терапевтичними цілями її називають так само, як і один з атрибутів Гаррі Поттера, а як саме?

Відповідь:

Запитання №:3
Вода в одному з антарктичних водоcпадів містить двовалентне залізо, яке при контакті з повітрям вступає в хімічну реакцію. Цей водоспад часто називають ТАКИМ. Ви всі знаєте ТАКУ жінку. А як звати цю жінку?

Відповідь:

Запитання №:4
Рей Бредбері пише, що п'ятий ВІН зватиметься Відчай. Назвіть його двома словами.

Відповідь:

Запитання №:5
Хіміки запевняють, що секрет ЇЇ міцності полягає в тому, що блоки скріплювали спеціальним розчином на основі рису. Назвіть ЇЇ.

Відповідь:

Запитання №:6
Нещодавно цей чоловік побив свою фанатку. Справжній звір, чи не так? Назвіть кондитерський виріб, який належить цьому чоловіку, якщо вірити відомому джерелу.

Відповідь:

Запитання №:7
Автор запитання купувала полуниці на базарі і побачила вивіску. Прослухайте текст з вивіски, в якому ми дещо пропустили: «Перша міжнародна виставка-конференція «Гідний бізнес України 2010». Що ми пропустили в цьому тексті?

Відповідь:

Запитання №:8
В одному фільмі герой каже, що давно розлучився б, якби можна було ЗРОБИТИ ЦЕ з ТРЬОМА дітьми. Які два слова, що починаються на ту ж саму букву, ми замінили словами ЗРОБИТИ ЦЕ?

Відповідь:

Запитання №:9
В шараді назва цього інструменту складалась би з назви бойового трофею та алкогольного напою. Цей інструмент прийнято тримати одним з трьох способів: як пишуче перо, як столовий ніж або як скрипковий смичок. Назвіть цей інструмент.

Відповідь:

Запитання №:10
У вірші Артема Захарченка кульок, який вітер переганяє з місця на місце, названо неологізмом, що складається з назви рослини та матеріалу, з якого зроблено цей кульок. Відтворіть цей неологізм.

Відповідь:

Запитання №:11
На одній карикатурі було зображено своєрідний ресторан, де харчуються акули. Офіціант цього закладу голосно каже фразу, коли бачить, що з човна у воду впав чоловік. В даному контексті ця фраза звучить радше як назва страви. Назвіть цю фразу.

Відповідь:

Запитання №:12
Згідно з анекдотом, колись князь Ігор попросив свою дружину почистити 100 пудів цибулі. А під якою назвою з двох слів у історію ввійшла ця подія?

Відповідь:

Тур №1 Тур №2 Тур №3
Запитання та зауваження надсилайте на адресу bazaua@gmail.com