Головна ::  Показати всі турніри ::  Знайти в базі запитань ::  Випадковий пакет запитань

ІІІ етап Відкритої шкільної ліги Львівщини 2010/2011
(2011-03-11)
Джерело цього пакету запитань: 
Тур №1 Тур №2 Тур №3
Запитання №:1
(Ведучому: злегка виділити голосом слово ХВИЛИНУ)
Відомий природознавець Сергій Аксаков писав, що спіймавши цю рибу, можна побачити як вона треться об відро, здираючи з себе шматки слизу, та покривається темними плямами. За ХВИЛИНУ Ви повинні здогадатися, яку рибу так описував Сергій Аксаков?

Відповідь:

Запитання №:2
Персонажі твору Дена Брауна в умовах полярної ночі змушені відійти на кількасот метрів від табору. Аби не заблукати вони використовують багато хімічних факелів, які один із героїв називає "високотехнологічними хлібними крихтами". Які 2 імені фігурують у пояснені такої назви?

Відповідь:

Запитання №:3
Творці мультфільму повідомили, що за їхніми підрахунками довжина основного, так би мовити, „атрибуту” головної героїні становить близько 21 метра. А Вікторія Дайнеко, яка дублювала голос цієї героїні, зізналася, що в дитинстві не читала кАзки. Якої саме?

Відповідь:

Запитання №:4
18 жовтня 1639 року у Львові освячено монастир святого Лазаря. А що побудували неподалік?

Відповідь:

Запитання №:5
За однією жартівливою версією, художник просто не встигав завершити роботу над картиною у вказаний термін, тому прийняв досить оригінальне рішення. Назвіть картину, яка з’явилася в результаті цього рішення.

Відповідь:

Запитання №:6
Першим, хто визначив її перевагу над іншими був індійський математик Радханат Сікдар. Вдалося йому зробити це у 1852 році за допомогою тригонометричних розрахунків, перебуваючи на відстані 240 кілометрів від... Від чого?

Відповідь:

Запитання №:7
Насправді ця пісня вітчизняного гурту присвячена не жінці, а її назва – це абревіатура назви альбому, в який вона увійшла. Напишіть назву цього альбому.

Відповідь:

Запитання №:8
Прослухайте цитату із "Лихої години" Г.Г. Маркеса, у якій ми вилучили одне слово іншомовного походження: "Варто йому було ввімкнути світло, як з'явилась перша хмара". Назвіть пропущене слово.

Відповідь:

Запитання №:9
У польському місті Лодзь є ниткова фабрика. Невідомо чи її продукція врятувала комусь життя. А яким жіночим іменем вона називається?

Відповідь:

Запитання №:10
У фільмі "Римські канікули" молодий чоловік разом із товаришем проводить день гуляючи із справжньою принцесою. Наприкінці дня він каже, що товаришу доведеться їх залишити оскільки тому давно пора ПРОЯВИТИ себе у роботі за яку взявся. Назвіть прфесію цього товариша.

Відповідь:

Запитання №:11
Який музичний гурт Саша Сальцова назвала «найживішим українським музичним гуртом»?

Відповідь:

Запитання №:12
Проект трубопроводу, який має зєднати низку азіатських країн, журналісти називають Новим НИМ. Він казахською – «жібЕк жолИ». Назвіть його.

Відповідь:

Тур №1 Тур №2 Тур №3
Запитання та зауваження надсилайте на адресу bazaua@gmail.com