Головна ::  Показати всі турніри ::  Знайти в базі запитань ::  Випадковий пакет запитань

ІІІ етап Відкритої шкільної ліги Львівщини 2010/2011
(2011-03-11)
Джерело цього пакету запитань: 
Тур №1 Тур №2 Тур №3
Запитання №:1
За аналогією фрази Дарта Вейдера з "Зоряних Війн", жартівники приписують Білу Гейтсу фразу: "люк, я твій батько". Назвіть літеру, яку ми пропустили в цій фразі.

Відповідь:

Запитання №:2
Їх китайську назву „куайцзи” дослівно можна перекласти як „спритний предмет”. Зазвичай, вони випускаються суцільними, як доказ того, що ними ніхто не користувався. Назвіть їх трьома словами.

Відповідь:

Запитання №:3
(Ведучому: лапок не озвучувати)
У відомій назві НИМ є „Коли?”. У назві картини Поля Гогена НИМ є „Куди ми йдемо?”. Назвіть ЙОГО двома словами, якщо відомо, що почуте Вами теж є НИМ.

Відповідь:

Запитання №:4
Якщо вірити народній етимології, то цей український населений пункт здавна був зручним місцем для проведення успішних переговорів між сусідніми народами та племенами, за що й отримав свою назву. Назвіть цей населений пункт.

Відповідь:

Запитання №:5
Коли герої книги "Король, дама, валет" В.Набокова намагаються вигадати хитрий спосіб вбивства, автор зауважує, що вони приречені на плагіат, якого вдалось уникнути лише ЙОМУ. Назвіть ЙОГО.

Відповідь:

Запитання №:6
Прослухайте цитату із "Холодного Яру" Юрія Горліс-Горського, в якій ми вилучили два слова.
«В ПЕРШИЙ ПРОПУСК стояв "дідух". Дід Гармаш зварив відро ДРУГИЙ ПРОПУСК і поставив його в сіно.» Заповніть будь-який з пропусків.

Відповідь:

Запитання №:7
Герой одного із серіалів -- доктор Лайтмен, фахівець, який за виразом обличчя встановлює чи правду каже людина. У одному із епізодів, розслідуючи вибух у висотному будинку, прибувши на місце події він висловлює сподівання, що принаймні ВОНИ НЕ РОБЛЯТЬ ЦЬОГО. Хоча згідно із онлайн словником української мови саме ВОНИ і РОБЛЯТЬ ЦЕ. Назвіть ЇХ.

Відповідь:

Запитання №:8
У одному із гумористичних номерів, коли М.Я. Азарова просять назвати ЇХ, то він крім однієї майже правильної відповіді називає БУБЄНЬ та ПІКЄНЬ. Назвіть ЇХ правильно.

Відповідь:

Запитання №:9
увага! В запитанні є заміна.
Прослухайте діалог двох школярів:
- Ти дивився «Зоряні війни»?
- Фрагментарно.
Яке слово ми замінили?

Відповідь:

Запитання №:10
Експерти побачили в розписі сікстинської Капелли зашифроване послання. В назві статті про це було обіграно назву бестселеру третього тисячоліття. То як називалась стаття?

Відповідь:

Запитання №:11
У хіміків це число починаючи із 2004 року асоціюється із Рентгеном, а програмісти жартома називають це число „чим завгодно, чому потрібно швидко дати будь-яке ім’я”. Напишіть це число.

Відповідь:

Запитання №:12
Під час німецької окупації місцеві жителі навмисне пошкодили ліфт, і Адольф Гітлер, який перебував у місті, не зміг ЗРОБИТИ ТЕ, чим можуть похвалитися близько 250 мільйонів людей. А ось екстремалу АлЕну РобЕру в 1996 році вдалося ЗРОБИТИ ЦЕ за 23 години 15 хвилин із західного боку. Із західного боку чого?

Відповідь:

Тур №1 Тур №2 Тур №3
Запитання та зауваження надсилайте на адресу bazaua@gmail.com