Головна ::  Показати всі турніри ::  Знайти в базі запитань ::  Випадковий пакет запитань

IT-Кубок 2010
(2010-09-19)
Джерело цього пакету запитань: 
Тур №1 Тур №2 Тур №3
Запитання №:24
У езотеричній мові програмування Chef [Чіф] для імен змінних прийнято використовувати назви продуктів харчування. Операції над змінними називають змішуванням. А яким словом латинського походження називається програма на мові Chef?

Відповідь:

Запитання №:25
У назві другої версії цього продукту мало б фігурувати число 2, проте конкурент уже використав зростаючу нумерацію. Тоді маркетологи захотіли підкреслити, що всі навколо будуть користуватися цим продуктом, а самі користувачі будуть знаходитися наче у центрі подій. І зрештою вибрали... Яке число?

Відповідь:

Запитання №:26
Одна з численних програм жартів переводить комп'ютер у режим сну, як тільки користувач на деякий час перестане рухати мишу або натискати клавіші. При цьому користувач спостерігає явище, яке у біологічній системі виникає за умови биття м'яких структур. Назвіть це явище коротким словом.

Відповідь:

Запитання №:27
[Роздатковий матеріал – зображення]
Перед вами фрагмент обкладинки журналу, темою номера якого були ШПИЛЬКИ для смартфонів. Напишіть слово, яке ми замінили словом ШПИЛЬКИ.

Відповідь:

Запитання №:28
На думку гострословів, вогнегасник можна назвати неологізмом, утвореним додаванням двох літер "po" [пі оу] до назви відомої утиліти для роботи з архівами. Напишіть цей неологізм.

Відповідь:

Запитання №:29
Логотип компанії "Shocked" [Шокд] – це ВОНА у вигляді шокованого смайлика. ВОНА дала назву популярному інтернет-магазину. Назвіть ЇЇ.

Відповідь:

Запитання №:30
[Роздатковий матеріал – текст].
--------------------------------------------------------
Every door handle in the house was custom made and cost $2,000 each.
There are glass _ _ _ _ _ _ _ galore, and _ varieties of stone were used to build the house.
--------------------------------------------------------
Перед вами деякі факти про будинок дуже багатої людини. Заповніть пропуски.

Відповідь:

Запитання №:31
Жартують, що для програмістів немає різниці між цими двома святами, оскільки вісімковий ІКС рівний десятковому ІГРЕКУ. Назвіть обидва свята в довільному порядку.

Відповідь:

Запитання №:32
Симулятор собаки для японської кишенькової ігрової приставки називається dogs [доґс]. Напишіть шість пропущених у попередньому реченні літер.

Відповідь:

Запитання №:33
[Ведучому - лапки ігнорувати. Число 57005 прочитати під запис, можна двічі.]
Перед одним американським програмістом стояла задача, при виконанні якої потрібно було перевірити, чи не рівна певна змінна числу 57005. Змінну він назвав іменем "короля". Напишіть це ім'я.

Відповідь:

Запитання №:34
Одне з "пасхальних яєць" у Windows 98 полягало в тому, що на вкладці із часовими поясами користувач міг провести лінію, яка сполучала ІКС у Північній Африці з ІКСОМ у США. Назвіть ІКС.

Відповідь:

Запитання №:35
Останнє запитання турніру. Наприкінці 2009 року видавець вирішив припинити випуск журналу "Комп'ютерра". Обкладинка останнього номера цього часопису представляє собою чорний фон із фразою з п'яти слів, одне з яких – це назва журналу в родовому відмінку. Напишіть цю фразу.

Відповідь:

Тур №1 Тур №2 Тур №3
Запитання та зауваження надсилайте на адресу bazaua@gmail.com