Головна ::  Показати всі турніри ::  Знайти в базі запитань ::  Випадковий пакет запитань

IT-Кубок 2010
(2010-09-19)
Джерело цього пакету запитань: 
Тур №1 Тур №2 Тур №3
Запитання №:12
------------------
CD
------------------
Стаття Луркомор'я пропонує це як один з варіантів написання ІКСА. А ви назвіть ІКС звичним восьмибуквеним словом.

Відповідь:

Запитання №:13
Зазвичай ЇХ трохи більше сотні, хоча в деяких східних країнах буває по кілька тисяч. Місце ЇХ розташування отримало у нас прізвисько, ідентичне жіночому імені. Напишіть це прізвисько.

Відповідь:

Запитання №:14
Прослухайте фрагмент вірша «Компоглот», який пародіює керролівського «Бармаглота»:
Він лістинг взяв, залишив ІКС.
Сповна глибоких дум
Шукає баг, шукає глюк,
Забув про харч і ЗЕТ.
Запишіть у правильному порядку англомовні слова, замінені на ІКС і ЗЕТ.

Відповідь:

Запитання №:15
Сюжет з польського bash.org [баш орг]: дівчина не скачала фільм з Рапіди, тому що СТАЛОСЬ ЦЕ, вона злякалась і перезавантажила комп’ютер. Назвіть пісню, яка в 1986 році посіла перше місце в чартах 25 країн.

Відповідь:

Запитання №:16
[Роздатковий матеріал – кольорове зображення!]
Напишіть максимально точно, який фоновий колір на цій роздатці.

Відповідь:

Запитання №:17
Три запитання по 20 секунд обговорення. Відповіді здаються на одній картці в кінці хвилини.
1) На думку дослідників, ЙОГО поведінка пов’язана не з боягузтвом, а з пошуком камінців гравію, які сприяють травленню. Назвіть ЙОГО.
2) Автор запитання знайшов в Інтернеті програму для підрахунку вартості ІКСА у випадку продажу до науково-дослідного інституту. Для визначення вартості автору запропонували відповісти на питання про свій вік, зріст, шкідливі звички та рідкісні хвороби. Назвіть ІКС словом з чотирьох букв.
3) ЙОГО пропонували назвати четвертою. Такий варіант не був схвалений, адже ВІН є лише розширенням третьої. Напишіть прізвище ЙОГО автора.

Відповідь:

Запитання №:18
[Роздатковий матеріал – зображення]
Під обома фотографіями ми замінили зірочками той самий підпис із двох слів. Відтворіть цей підпис.

Відповідь:

Запитання №:19
Диски для девелоперів від фірми Apple отримували оригінальні назви, які нагадували про відомі фільми. Назва одного з дисків лише одним словом відрізнялася від назви фільму 1981 року, і з цієї зміненої назви виходило, що ВІН робить дабл-клік. А хто ВІН за фахом?

Відповідь:

Запитання №:20
За однією з версій, цей термін пов’язаний із творцем перших механічних іграшок Анрі-Луї Дро. Цей термін слугував назвою компанії, поглинутої корпорацією Гугл кілька років тому. Напишіть цей термін.

Відповідь:

Запитання №:21
Один гарвардський студент якось зламав базу даних університету і почав виставляти на свій сайт фотографії студентів. Протягом кількох годин на сайті побувало півтисячі людей. Якщо вірити сайту computerstory.ru [комп’ютер сторі крапка ру], так народилася ВОНА. Напишіть ЇЇ назву.

Відповідь:

Запитання №:22
Не так давно екологи оголосили, що ПЕРШИЙ у Києві може обвалитися через добування піску в руслі Дніпра. Одна з характеристик воронезького ДРУГОГО визначається числом 1800. Назвіть двома словами те, що включає в себе і ПЕРШИЙ, і ДРУГИЙ.

Відповідь:

Запитання №:23
Останнє питання перед перервою. У питанні є заміни.
У статті англомовної Вікіпедії, яка пояснює слово "ГЕЙМОВЕР", говориться про переривання та дебаггінг. А в іншій статті, при поясненні терміну із двох слів "ГЕЙМ ОВЕР", вживаються англійські слова "server" [сервер] та "receiver" [ресівер]. Які слова у питанні замінено на ГЕЙМ та ОВЕР?

Відповідь:

Тур №1 Тур №2 Тур №3
Запитання та зауваження надсилайте на адресу bazaua@gmail.com