Головна ::  Показати всі турніри ::  Знайти в базі запитань ::  Випадковий пакет запитань

IT-Кубок 2010
(2010-09-19)
Джерело цього пакету запитань: 
Тур №1 Тур №2 Тур №3
Запитання №:0
12-річний хлопець, граючи в комп’ютерну гру Adventure [едвЕнчер] біля 30 років тому, першим випадково знайшов «ЦЕ». Ви могли отримати ЦЕ у квітні. Назвіть ЦЕ двома словами.

Відповідь:

Запитання №:1
Дизайнер В'ячеслав Ільїнський запропонував адмінський шарф у вигляді P2P-протоколу [пі-ту-пі-протоколу]. Здогадавшись, що ми замінили на «P2P-протокол», напишіть паліндром, який входить до складу заміненого терміну.

Відповідь:

Запитання №:2
В одному з епізодів серіалу «IT Crowd» [ай-ті крАуд] у кабінеті комп'ютерщиків спалахнула локальна пожежа. До візиту шефа вони не встигли її загасити, тому замаскували. Шеф не злякався пожежі, а відзначив класний ... Що? Дайте відповідь англійською або українською.

Відповідь:

Запитання №:3
У піратській версії гри «Gothic 3» [готік три] зазначається, що певний предмет спорядження герой бачив. Назвіть трилер, прем'єру якого можна було побачити в 2004 році.

Відповідь:

Запитання №:4
Увага, в запитанні є заміни.
Давньогрецька приказка стверджувала: для того, аби поговорити з ІКСОМ, треба піти в ІГРЕК. Цю приказку використав менеджмент однієї компанії при виборі назви свого продукту. Про яку компанію йдеться?

Відповідь:

Запитання №:5
Дуплет.
Два запитання по 30 секунд обговорення. Відповіді здаються на одній картці в кінці хвилини.
[Роздатковий матеріал – кольорове зображення!]
1) Цей змінний носій автор дизайну назвав терміном з популярної гри. Напишіть цей термін.
2) Перед вами інфрачервона зйомка супутника Сатурна Мімаса, наведена в розсилці агентства «РІА-Новини». Назвіть персонажа, що багато разів згадується в супровідній статті.

Відповідь:

Запитання №:6
На ілюстрації Фонду вільного програмного забезпечення зображені дві тварини в обладунках з позначкою GPL [джи-пі-ель]. Менша тварина – це пінгвін Linux [лІнукс]. Назвіть більшу двома словами.

Відповідь:

Запитання №:7
Це питання взято не з Вікіпедії.
Компанія VERY Ltd. [вЕрі ел-ті-ді] розробила систему підготовки однотипної електронної літератури. На перший погляд, назву системи можна інтерпретувати як певну невизначену кількість персонажів давньогрецької міфології. Про яких персонажів іде мова?

Відповідь:

Запитання №:8
Назвіть словацьку компанію, що створила «Лікарню на околиці диску».

Відповідь:

Запитання №:9
Лист з цим запитанням був перевірений антивірусом компанії Eset [есЕт].
За легендою, кличка собаки Тома Дженнінгса однією голосною відрізняється від назви міжнародної спортивної організації. Напишіть цю кличку.

Відповідь:

Запитання №:10
У списку книг, рекомендованих дизайнерам одним інтернет-сайтом, є книга американських авторів «Ікона». Кому вона присвячена?

Відповідь:

Запитання №:11
В інтернет-магазині «Reader store» [рІдер стор] мемуари пілота Едварда МЕйсі через їхню назву помилково помістили в розділ «Комп'ютери->Мережі». Дайте точну відповідь: яку машину пілотував Мейсі?

Відповідь:

Тур №1 Тур №2 Тур №3
Запитання та зауваження надсилайте на адресу bazaua@gmail.com