Головна ::  Показати всі турніри ::  Знайти в базі запитань ::  Випадковий пакет запитань

Чемпіонат України з гри «Що? Де? Коли?» сезону 2010/11 рр. серед команд другої ліги, I етап
(2010-11-06)
Джерело цього пакету запитань: 
Тур №1 Тур №2 Тур №3
Запитання №:1
Одна австрійська туристична фірма організовує екскурсії міськими каналізаціями та підземними тунелями. Нещодавно ця фірма спеціально найняла волинкаря. Широко відомий випадок, коли з тією ж метою був найнятий інший музикант. Назвіть двома словами цього іншого музиканта.

Відповідь:

Запитання №:2
Одного разу Ієн Маккеллен репетирував роль волоцюги Естрагона у постановці Семюеля Беккета і в перерві вийшов з приміщення театру, щоб подихати свіжим повітрям. Незабаром сталося те, чого домагався за допомогою кількох мов... Хто?

Відповідь:

Запитання №:3
У фінальному матчі чемпіонату світу 1998 року Зінедін Зідан відзначився дублем. У 2002 році Зідан через травму зміг взяти участь лише в одному матчі, який Франція програла і не змогла вийти з групи. У фінальному матчі 2006 року Зінедін не упорався з емоціями і вдарив Марко Матерацці. Який фільм згадує автор статті про Зідана на сайті sports.ru [Спортс крапка ру], розповідаючи про ці три чемпіонати?

Відповідь:

Запитання №:4
Назвіть сина геніального інженера, на честь якого назвали знайденого в 1998 році кажана.

Відповідь:

Запитання №:5
На дорогах Швейцарії людина у світлому костюмі, яка зображує ЙОГО, намагається привернути увагу водія і змусити їхати повільніше. Келлі Осборн і Ніколь Річі, бажаючи бути схожим на НЬОГО, зробили татуювання на спині. Назвіть ЙОГО словом грецького походження.

Відповідь:

Запитання №:6
У творі Грема Гріна ЦЕ порівнюється з доісторичним капищем у полі, а у героя Еміля Золя на початку навчання у богословській школі ЦЕ відповідало монетці в два су. Назвіть ЦЕ одним словом максимально точно.

Відповідь:

Запитання №:7
Нещодавно організатори Шнобелівської премії відзначили відкриття групи британських вчених, які довели, що ВОНИ знижують чутливість до болю. Напишіть ту з НИХ, яку, відповідно до повідомлень преси, має увічнити пам'ятник у Баку.

Відповідь:

Запитання №:8
Коли в 2008 році Семуель Пітер практично не зумів завдати точних ударів у бою з Віталієм Володимировичем Кличком, автор питання жартома згадав ЇЇ. Назвіть ЇЇ двома словами.

Відповідь:

Запитання №:9
На початку музичного твору 1970-го року один з персонажів говорить другому, що тому більше пасують стільці, столи і дерев'яні скрині, аніж те, чим він вирішив зайнятися. Назвіть другого персонажа.

Відповідь:

Запитання №:10
У повісті "Чарлі і Шоколадна фабрика" через гонитву за золотими квитками, захованими в шоколадках, постраждала не одна ВОНА. А Еміль з ЛьОнеберги порівняв себе з НЕЮ після того, як зробив це. Зробив що?

Відповідь:

Запитання №:11
(Ведучому: чітко вимовити слово «інше»)
Фільм братів Коенів "Просто кров", який вийшов у 1984 році, своєю естетикою посприяв появі багатьох схожих творів. Брати говорять, що на створення стрічки їх надихнули майстри крутого детективу, подібні до Хеммета, та інше ПРОПУСК на кшталт Джеймса Кейна". Заповніть ПРОПУСК двома словами.

Відповідь:

Запитання №:12
Центральний персонаж картини Рембрандта «Нічна варта», мабуть, людина досить розсіяна. Про це свідчить предмет, який він тримає в правій, одягненій в рукавичку, руці. Назвіть цей предмет абсолютно точно.

Відповідь:

Запитання №:13
Спостерігаючи за дівчатами, що стрибали через перехрещену резинку, автор питання згадав перший носій інформації, а побачивши хлопчика з рогаткою – другий. Назвіть обидва носії.

Відповідь:

Запитання №:14
В описі фільму зазначено, що рідну назву «300» в російському прокаті змінили на «300 спартанців». Яке слово ми замінили на слово «рідна»?

Відповідь:

Запитання №:15
В романі Діккенса ВІН планує зібрати навколо себе друзів і тихо померти в розпалі бенкету і веселощів. У Дугласа Коупленда ВІН - бородатий старий, який не бажає передавати свій смолоскип немовляті. Назвіть ЙОГО двома словами.

Відповідь:

Тур №1 Тур №2 Тур №3
Запитання та зауваження надсилайте на адресу bazaua@gmail.com