Головна ::  Показати всі турніри ::  Знайти в базі запитань ::  Випадковий пакет запитань

Відкритий кубок університетів "U3". Сезон 2010-2011, 2 етап
(2010-12-06)
Джерело цього пакету запитань: 
Тур №1 Тур №2 Тур №3
Запитання №:1
За правилами Міжнародної федерації автоспорту, якщо світлофор не спрацює, для подачі стартового сигналу використовують ІКС. Якщо повернути ІКС для гонки на автодромі Хунгарорінг, він стане схожим на ІКС для гонки в Монці. Назвіть ІКС двома словами.

Відповідь:

Запитання №:2
Роздатковий матеріал (чорно-білий)
До речі, про світлофори. Перед вами зелена секція запропонованого корейськими дизайнерами пристрою Uni-Signal [Юні-сігнал]. У статті про цей пристрій вживається іменник, утворений від прізвища. Від якого саме?

Відповідь:

Запитання №:3
Польський письменник- емігрант Януш Ґловацький говорить про ЙОГО загадковість, і каже, що ВІН для поляків - наче посмішка Джоконди. Далі письменник пише, що "...ВІН, втративши два передні зуби, якщо й усміхається, то вже не так щиро". Назвіть ЙОГО.

Відповідь:

Запитання №:4
Цим словом можна назвати Пабло Ескобара та Амандо Фуентеса. Андрій Лаврик змінив у цьому слові одну літеру, та отримав неологізм, яким називає "чорних трансплантологів". Напишіть цей неологізм.

Відповідь:

Запитання №:5
ВОНА зображена на емблемі механіко-математичного факультету Московського університету. За словами Михайла Бару ЇЇ дві сторони – це усамітнення та одинокість. Назвіть ЇЇ двома словами.

Відповідь:

Запитання №:6
За народною легендою, люди, які жили поблизу нього, вели свій календар, у якому кожен день позначали на піску. Одного разу люди побачили, що їх позначки зникли і почали питатись один одного, хто ж їх повитирав. Кажуть, так і виникла його назва. Яка?

Відповідь:

Запитання №:7
У 1934 році цей уродженець Бірмінгема зробив ставку на чесність та добру репутацію, і не прогадав, ставши згодом найвідомішим у своєму бізнесі. Напишіть його ім'я та прізвище.

Відповідь:

Запитання №:8
У мініатюрі «Вечірка фізиків» Аллесандро бачить потенціал колективу, а Джеймс виявляється потужним спікером. Назвіть прізвище вченого, який вперто не хоче вислуховувати думку Андре-Марі.

Відповідь:

Запитання №:9
За словами Марка Твена, тільки королі, президенти, редактори і люди з глистами мають право використовувати ЦЕ. Яку посаду займає людина, що у 2006 році використала ЦЕ як партійний бренд?

Відповідь:

Запитання №:10
Роздатковий матеріал
На одному англомовному сайті цей рисунок підписали словом, яким називають суміш мінеральної олії та парафінових вуглеводнів, запатентовану хіміком Робертом Чізброу. Відтворіть підпис або його український варіант.

Відповідь:

Запитання №:11
[Ведучому: лапки ігнорувати]
У льодовому шоу за відомим сюжетом ролі "монархів" виконують фігуристи-олімпійські чемпіони, а ВОНА реалізована за допомогою голограми, тому може з'явитися у будь-якому місці льодового палацу. Назвіть ЇЇ трьома словами.

Відповідь:

Запитання №:12
В книзі Ромена Гарі американський мільйонер уночі дзвонить італійській журналістці та довго викладає їй свою ідею випрямити Пізанську вежу. Журналістка, пишучи про це, іронізує, що, попри все, наука і технологія мають очевидні обмеження - наприклад ЦЕ по телефону не передається. ЦЕ є особливістю парфумів "Спіріт оф Скотланд". Назвіть ЦЕ максимально точно.

Відповідь:

Тур №1 Тур №2 Тур №3
Запитання та зауваження надсилайте на адресу bazaua@gmail.com