Головна ::  Показати всі турніри ::  Знайти в базі запитань ::  Випадковий пакет запитань

Відкритий кубок університетів "U3". Сезон 2010-2011, 1 етап
(2010-10-28)
Джерело цього пакету запитань: 
Тур №1 Тур №2 Тур №3
Запитання №:1
Під час обговорення назви нової компанії кращим здавалося «Slipped Disc» - «Ковзаючий диск». Проте пізніше, молода співробітниця запропонувала іншу назву, вказуючи на те, що всі засновники були недосвідченими у бізнесі. Назвіть архіпелаг, у якому через деякий час засновник компанії купив собі острів.

Відповідь:

Запитання №:2
Епатажний Роман Віктюк вважає, що ЇХ треба постійно збивати. На думку журналістів "Комсомольської Правди", ВОНИ часто киснуть від нудьги. Назвіть ЇХ двома словами.

Відповідь:

Запитання №:3
Під час зйомок фільму "Привид опери" Еммі Россум через НЬОГО була змушена їсти морозиво. ЙОГО часів суворої пуританської Іспанії XVI століття порівнюють з "іспанським чобітком". Назвіть ЙОГО.

Відповідь:

Запитання №:4
[Ведучому: лапки не озвучувати]
У XVIII столітті шнури корсета сягали кількох метрів у довжину, а мистецтвом їх зав’язування володіли тільки камеристки. У статті Дар'ї Чернової у зв'язку з цим згадується інший "предмет одягу". Який саме?

Відповідь:

Запитання №:5
У телесеріалі "Мюнстери" ВІН вимовляв "нікОли!". Автор питання одного разу використав скрипт, що дозволяє застосовувати замість НЬОГО привід CD-ROM. Назвіть ЙОГО трьома словами.

Відповідь:

Запитання №:6
[Ведучому: не забути озвучити коментар]
У середині 30-х років таджицька піонерка Мамлакат Нахангова придумала збирати бавовну двома руками, у той час як дорослі в її колгоспі збирали однією. У грудні 1935 року вона зустрілася із Сталіном, який привітав її з гарним навчанням і роботою, що прославило дівчинку. А ось із НИМ, своїм кумиром, вона зустрілася тільки у 1972 році у Москві. Назвіть ЙОГО.

Відповідь:

Запитання №:7
Роздатковий матеріал:
На думку автора питання, творець цієї скульптури у дитинстві захоплювався НЕЮ. Згідно Вікіпедії, ВОНА іноді застосовується для викрадення з копалень невеликих злитків золота і алмазів. Назвіть ЇЇ трьома словами.

Відповідь:

Запитання №:8
Радянський варіант ІКСІВ, вироблений у Монголії, Югославії та південних районах СРСР, на Заході називали терміном, що містить слово "борщ". Назвіть ІКС словом англійського походження.

Відповідь:

Запитання №:9
У романі «Дюна» описується планета, на якій катастрофічно не вистачає води. Серед жителів цієї планети навіть ІКС вважається знаком поваги. У статті на сайті pravda.ru [правда ру] протуберанець назвали ІКСОМ сонця. Назвіть ІКС.

Відповідь:

Запитання №:10
У середині 30-х років бурятська дівчинка Геля Маркізова прославилася на весь Радянський Союз, вручивши квіти особисто Сталіну. З метою пропаганди було виготовлено кілька мільйонів скульптур, де вождь тримає дитину на руках, з підписом "Сталін і Геля". Однак у 1937 році батька Гелі репресували, і одне слово в підписі довелося змінити. Помітна різниця у віці нікого не хвилювала. Напишіть змінений варіант підпису.

Відповідь:

Запитання №:11
Вперше ВІН був застосований у «Шоу Хенка Макк’юна», і, хоч був штучний і одноманітний, кіношникам припав до душі. ВІН згадується у статті сайту «Lurkmore» після назви інструменту. Назвіть цей інструмент.

Відповідь:

Запитання №:12
Одні з перших ЇЇ згадок пов'язані з іменами святих Вікентія, Ієроніма і Тертуліана, що жили в римську епоху. А Барт Сімпсон з ЇЇ допомогою готував друга до баскетбольної кар'єри. Назвіть ЇЇ.

Відповідь:

Тур №1 Тур №2 Тур №3
Запитання та зауваження надсилайте на адресу bazaua@gmail.com