Головна ::  Показати всі турніри ::  Знайти в базі запитань ::  Випадковий пакет запитань

Кубок Західної України сезону 2009-2010 років, IV етап
(2010-04-17)
Джерело цього пакету запитань: 
Тур №1 Тур №2 Тур №3 Тур №4 Тур №5 Тур №6
Запитання №:61
Костянтин Богданов пише, що слово, присутнє на початку відомого твору середини XIX століття, спантеличує своєю фольклорною образністю. Слово відсилає до страшилок і нічних кошмарів, є фантазмом, що переслідував авторів. Назвіть згаданий твір.

Відповідь:

Запитання №:62
Абсурдопедія стверджує, що ця картина має назву "Математичний ІКС" і була написана відомим автором трохи пізніше, аніж його більш відома робота. Назвіть ІКС двома словами.

Відповідь:

Запитання №:63
Американські туристи, що заблукали у Римі, ніяк не могли зрозуміти, де саме вони перебувають. Та побачивши напис на фасаді сусідньої церкви, вони зраділи і стали шукати на карті певне авеню. Скажіть абсолютно точно, яке саме?

Відповідь:

Запитання №:64
У одному з епізодів серіалу "Татові дочки" всі неформальні молодіжні течії вирішено зробити офіційними. Так, з'являються молодіжні організації "Готи Росії", "Союз панків Росії", "Молодь Росії". У попередньому реченні ми пропустили одну літеру. Яку?

Відповідь:

Запитання №:65
Справжній ВІН, що містив 1100 пунктів, був знайдений в 2000 році в квартирі одного єврея у Франкфурті. Інший ВІН був створений в 1993 році іншим євреєм. Ми не просимо вас назвати цих євреїв, назвіть ЙОГО двома словами.

Відповідь:

Запитання №:66
Одна з героїнь Ніла Геймана розповідала, що якщо статус-кво підтримувати достатньо довго, то кінець-кінцем ВІН точно буде мертвим. Назвіть ЙОГО двома словами.

Відповідь:

Запитання №:67
Напишіть прізвище цієї людини.

Відповідь:

Запитання №:68
На світлофорах вулиці Московської в Києві є звуковий сигнал для людей із поганим зором. За 10 секунд до вимкнення зеленого світла починаються гучні клацання, проте перед цим звучить цілком доречна мелодія, популярна в середині 80-х років. Яка група здобула світову славу із цією піснею?

Відповідь:

Запитання №:69
У середньовічних манускриптах цього античного вченого зображували у царському вбранні, в мантії і короні, хоча він просто мав INSERT INTO `tb_questions` (`id`, `tournament_id`, `round`, `question_num`, `question`, `answer`, `comments`, `reference`, `author`) VALUES(досить поширене у своїй країні ім'я. Назвіть цього вченого.

Відповідь:

Запитання №:70
Героїня сучасного російського арт-хаус-фільму каже, що найбільше ВОНО знаходиться в Лондоні, а найменше – у неї в руці. Щодо найбільшого - героїня вже помиляється, а щодо найменшого, можливо, й має рацію. Назвіть ЙОГО двома словами.

Відповідь:

Запитання №:71
На початку ХVII століття біля Нового мосту в Парижі був встановлений пристрій, що виконував вкрай необхідну для королівського палацу функцію. Мешканці Парижу назвали цей пристрій так само, як і біблійну жінку. Як саме?

Відповідь:

Запитання №:72
Колись, щоб вчасно помітити втрату останнього вагону потягу, на цей вагон вішали червоний ліхтар. Тому ось вже понад сто років символічний червоний ліхтар вважається антонімом певного предмету одягу. Назвіть цей предмет одягу абсолютно точно.

Відповідь:

Тур №1 Тур №2 Тур №3 Тур №4 Тур №5 Тур №6
Запитання та зауваження надсилайте на адресу bazaua@gmail.com