Головна ::  Показати всі турніри ::  Знайти в базі запитань ::  Випадковий пакет запитань

Кубок Західної України сезону 2009-2010 років, IV етап
(2010-04-17)
Джерело цього пакету запитань: 
Тур №1 Тур №2 Тур №3 Тур №4 Тур №5 Тур №6
Запитання №:49
Болгари називають ЇЇ "царЕвіца". Продукт з неї став популярним в часи Великої депресії. Назвіть ЇЇ.

Відповідь:

Запитання №:50
Румун Антіпа ГригОре - фундатор румунської географії, творець Музею природної історії та Біоокеанографічного інституту. У багатьох словникових статтях про нього фігурує число 200. Який іменник згадується одразу ж за цим числом?

Відповідь:

Запитання №:51
У барну стійку на українській антарктичній станції "Академік Вернадський" вмонтовано лаковану монету номіналом в один фунт стерлінгів. А що із сталося з цією монетою 6 лютого 1996 року?

Відповідь:

Запитання №:52
Ми не питаємо вас, що саме закриває зображення сигари. Контур якого острова зображено зліва?

Відповідь:

Запитання №:53
Літературознавець Яків Лур'є розповідає, що головне, чим відрізняється перша редакція від більш відомої другої, полягає в тому, що в першій все відбувається в реальності, а в другій тільки сниться. До речі, сон був навіяний оперою "Псковитянка". Назвіть ім’я та по батькові заглавного персонажа обох редакцій.

Відповідь:

Запитання №:54
Автори яскравого різнокольорового гумористичного колажу пропонують власний рецепт боротьби зі свинячим грипом: «Все, що треба – лише трохи (ПРОПУСК)». Назвіть прізвище людини, що палить на тому ж-таки колажі.

Відповідь:

Запитання №:55
Гіллель, герой Густава Майрінка стверджує, що за допомогою ЦЬОГО промовляє доля, адже не випадково ЦЕ є анаграмою єврейського слова, що означає "закон". Назвіть ЦЕ.

Відповідь:

Запитання №:56
На початку кишенькового англо-російського словника є дві математичні формули. Назвіть дві латинські літери, що фігурують в цих формулах.

Відповідь:

Запитання №:57
У побудованій ще у давньоримські часи частині паризького музею Клюні відбувається виставка. Назвіть ім'я будь-якого з персонажів, яким ця виставка присвячена.

Відповідь:

Запитання №:58
[Ведучому: лапки голосом не виділяти.]
Цей француз через свою любов до "короля" підписував шкільні зошити, додаючи до свого прізвища дві однакові голосні літери. Яку посаду він займає із січня 2007 року?

Відповідь:

Запитання №:59
роздатка
-------------------------------------------------------------
А затем нам всем подарил чудо капризный гений Агаховы. Получив мяч от Тимощука на левом фланге, он побежал прямо к воротам. По ходу дела он отлично оббежал защитника, а затем пробил между ног Росту в дальний угол. Вот он, наш быстрый гол! Теперь __________ __________ изменили свое положение, и «Шахтер» всего за мгновение оказался в более выигрышном положении.
------------------------------------------------------------
Ми не просимо вас відновити пропущені два українських слова. Скажіть, з якою командою грав «Шахтар» у Кубку УЄФА?

Відповідь:

Запитання №:60
Намагаючись синтезувати золото, алхіміки часто отримували досить цінні матеріали. Наприклад, з подібного матеріалу були зроблені дзвони церкви у одному німецькому місті, яке власне і стало відомим завдяки цьому матеріалу. Напишіть назву міста

Відповідь:

Тур №1 Тур №2 Тур №3 Тур №4 Тур №5 Тур №6
Запитання та зауваження надсилайте на адресу bazaua@gmail.com