Головна ::  Показати всі турніри ::  Знайти в базі запитань ::  Випадковий пакет запитань

Кубок Західної України сезону 2009-2010 років, IV етап
(2010-04-17)
Джерело цього пакету запитань: 
Тур №1 Тур №2 Тур №3 Тур №4 Тур №5 Тур №6
Запитання №:37
Герой роману Йена Колдуелла і Дастіна Томасона відзначав, що свою дисертацію зібрав по частинах робіт інших студентів. Предметом дисертації був твір 1818 року. Назвіть ім’я та прізвище його автора.

Відповідь:

Запитання №:38
Корів, яких тримають молокани у горах Вірменії, і корів, яких тримають ісландці, відрізняє те, що є характерним не для корів, а для інших домашніх тварин. Що саме?

Відповідь:

Запитання №:39
У 1931 році в різних півкулях було споруджено два пам’ятники дуже подібної композиції. Менш відомий – той, що у Вашингтоні – надихнув відомого режисера на створення однієї з найвідоміших сцен у кіно. В якому фільмі?

Відповідь:

Запитання №:40
Увага, у питанні є заміна.
Репортаж про святкування Дня Незалежності України в одному невеликому місті називався «РАДОМИШЛЬ РАДІЄ». Здогадавшись, які слова ми замінили на РАДОМИШЛЬ та РАДІЄ, назвіть людину, якій під час цих урочистостей було відкрито пам’ятник.

Відповідь:

Запитання №:41
Один ролик соціальної реклами демонструє, що станеться, якщо, наприклад, відволікти увагу водія на тенісний м’ячик. Або пригостити машиніста смачним печивом. Ролик називається "Не відволікати!" Дайте абсолютно точну відповідь, чию увагу реклама просить не відволікати?

Відповідь:

Запитання №:42
Розплідник скотч-тер’єрів Ольги Кутової називається так само, як і представник германського племені. Як саме?

Відповідь:

Запитання №:43
Мартін обожнював вугрів з озера БольсЕна. У його апартаментах навіть встановили велику посудину із вернакійським білим вином, куди занурювали вугрів, а Мартін міг їх звідти виловлювати. Атрибут, яким володів Мартін, уперше згадується у 1265 році. Назвіть цей атрибут максимально точно.

Відповідь:

Запитання №:44
В питанні слово «ГОЛКА» є заміною.
Гумористична афіша одного гучного фільму 2006 року жартома змальовує його так: «….шукають ГОЛКУ, ГОЛКА в яйці, яйце в качці, качка в зайці, заєць в скрині, а скриня» – саме там. Назвіть місто, де знаходилася скриня.

Відповідь:

Запитання №:45
Надія Нікитенко вважає, що Софію Київську почали будувати ще за Володимира, а Ярослав Мудрий тільки завершив будівництво. На захист своєї гіпотези дослідниця наводить інформацію з одного джерела, де Володимир та Ярослав порівнюються із двома іншими людьми. З ким саме?

Відповідь:

Запитання №:46
Один відвідувач сайту башорг.ру вирішив не заходити у темний провулок, побачивши на землі декілька мініатюрних електронних пристроїв. Ми упевнені, що у більшості з вас є щонайменше один такий пристрій. Назвіть його.

Відповідь:

Запитання №:47
Дороті Паркер пише, що кохання, як і ртуть, можна втримати за допомогою ПЕРШОЇ, але не за допомогою ДРУГОЇ. Як відомо, ДРУГА виграє у ПЕРШОЇ. Де саме?

Відповідь:

Запитання №:48
Останнє питання перед відпочинком.
Герой твору Астрід Ліндгрен спеціально для цього озброївся пістолетом. Герой повісті Альфреда Мейсона постійно помилявся, роблячи ЦЕ, і був злий на себе аж до ранку. Люди, що займаються ЦИМ професійно, мають в Австралії один з найбільших рівнів оплати праці. Дайте відповідь двома словами: чим вони займаються?

Відповідь:

Тур №1 Тур №2 Тур №3 Тур №4 Тур №5 Тур №6
Запитання та зауваження надсилайте на адресу bazaua@gmail.com