Головна ::  Показати всі турніри ::  Знайти в базі запитань ::  Випадковий пакет запитань

Кубок Західної України сезону 2009-2010 років, IV етап
(2010-04-17)
Джерело цього пакету запитань: 
Тур №1 Тур №2 Тур №3 Тур №4 Тур №5 Тур №6
Запитання №:13
Нещодавно надруковані ароматизовані поштові марки мають розмір 33 на 28 мм і випускаються блоками по 15 одиниць. На кожній марці є напис з двох слів, які в українському перекладі починаються з однієї літери. Відтворіть ці слова.

Відповідь:

Запитання №:14
Середньовічні французькі можновладці, зокрема, королі, зазвичай не мали постійних резиденцій і переїжджали зі своїм почтом з одного замку до іншого, возячи із собою ледь не все потрібне для облаштування на новому місці. Походження якого слова с цим пов’язане?

Відповідь:

Запитання №:15
Едвард, персонаж маловідомої казки Кейт ді Камілло, має величезний гардероб, зокрема - шовкові костюми ручної роботи, шкіряні туфлі, зшиті спеціально для нього, та безліч капелюхів із спеціальними отворами. Думаємо, що ви не здивуєтеся, дізнавшись, що в Едварда був ще й ВІН. Назвіть ЙОГО.

Відповідь:

Запитання №:16
Через напружені стосунки англійська преса у зв’язку із подією 1986 року частіше згадувала диявола. А яку людину також згадували при цьому?

Відповідь:

Запитання №:17
Персонаж мультфільму "Таємниця третьої планети" Веселун У прикидався ПЕРШИМ, а його колега прикидався ДРУГИМ. Сенатор Джеймс Каванаф, а не той, кому приписується вислів, між тим стверджував, що усі ПЕРШІ ІКСИ, яких він зустрічав, були ДРУГИМИ ІКСАМИ. Скажіть, кого ми замінили на ІКСів?

Відповідь:

Запитання №:18
Вікіпедія стверджує, що оскільки сам він важив приблизно вісім кілограмів, втекти, не кинувши його, було практично неможливо. Назвіть його.

Відповідь:

Запитання №:19
Письменник Джуліан Барнс розповідає про конкурс краси для сімейних пар, який проводився серед тварин. Незважаючи на часом "хамське" ставлення журі, багато тварин взяли участь. А що отримували переможці конкурсу?

Відповідь:

Запитання №:20
Назвіть особу, чий вензель ви бачите перед собою.

Відповідь:

Запитання №:21
Згідно відомого джерела, "серед НИХ неподобств не коїться, бо завдяки вправам і колір шкіри здоровий, і тіло добре розвивається". У ряді країн та штаті Каліфорнія органи влади скористалися рекомендаціями Всесвітньої організації охорони здоров’я і заборонили відвідувати ЇХ особам віком до 18 років. Назвіть ЇХ.

Відповідь:

Запитання №:22
На одній з вулиць англійського міста є мозаїка із дещо зміненою цитатою з Біблії. Напис стверджує, що Бог створив на шостий день не людину, а якраз це місто. Назвіть його.

Відповідь:

Запитання №:23
Вирушаючи у світове турне, рок-гурт «ZZ Top” взяв із собою аж 75 тон апаратури, забувши при цьому деякі необхідні речі. Після цього турне ІКСи стали візитівкою групи. До речі, ІКСатий рок згадують, говорячи про незмінний вже протягом 40 років стиль групи. Яке слово ми замінили на «ІКСи»?

Відповідь:

Запитання №:24
На конференції в Ленінграді у 1935 році Іван Павлов міркував про терапевтичний ефект процесу гальмування. Як наслідок, у педагогічній практиці з'явилася ВОНА. Автор питання згадав ЇЇ, розповідаючи про футбольний матч, в якому минуло вже дві третини ігрового часу, але на полі так нічого і не відбулося. Назвіть ЇЇ двома словами.

Відповідь:

Тур №1 Тур №2 Тур №3 Тур №4 Тур №5 Тур №6
Запитання та зауваження надсилайте на адресу bazaua@gmail.com