Головна ::  Показати всі турніри ::  Знайти в базі запитань ::  Випадковий пакет запитань

Кубок Західної України сезону 2009-2010 років, IV етап
(2010-04-17)
Джерело цього пакету запитань: 
Тур №1 Тур №2 Тур №3 Тур №4 Тур №5 Тур №6
Запитання №:1
Головний герой мультфільму студії «Укранімафільм» отримує телеграму-блискавку із наказом негайно залишити місто. А хто направив цю телеграму?

Відповідь:

Запитання №:2
У статті про цей твір говориться, що автор, аби донести свою думку, "схопив блискавку і кинув її цілим потопом". Назвіть цей твір трьома словами.

Відповідь:

Запитання №:3
Здогадавшись, що ми приховали від вас на цій картині, назвіть цю людину.

Відповідь:

Запитання №:4
Чимало людей зраділо, коли у 2003 році в налаштуваннях нарешті з’явилася можливість зробити ОДНІ чи ДРУГІ синього кольору. Більшість з вас їх бачили. А для чого ОДНІ та ДРУГІ призначені?

Відповідь:

Запитання №:5
Ця людина померла від туберкульозу в Терезієнштадті 28 квітня 1918 року, коли її доля вже не мала принципового значення для воюючих держав. Назвіть цю людину.

Відповідь:

Запитання №:6
В багатьох державах через небезпеку втратити кінцівку зазвичай розміщують ЇЇ навпроти серця. Назвіть чотирма літерами тих, хто у 1987 році не взяв до уваги цей факт.

Відповідь:

Запитання №:7
Яке ім'я, згідно однієї з версій, походить від слів "шалах" – «відсилати» і "мавет" – «смерть»?

Відповідь:

Запитання №:8
Запитання-дуплет, на кожне запитання – по 30 секунд.
1) У видовищному епізоді спектаклю КАми ГІнкаса герой прибиває ЙОГО до хреста. Назвіть ЙОГО.
2) Вірш Ахматової, в якому згадується прозора ВОНА, наповнений роздумами про вірність рідному місту й минулому. Назвіть ЇЇ.

Відповідь:

Запитання №:9
В українській та російській мовах це італійське слово вимовляють з наголосом не на першому, як на батьківщині, а на другому складі. За однією з версій, це пов’язане з бажанням російських поетів римувати його з іншим італійським словом. Напишіть цю римовану пару.

Відповідь:

Запитання №:10
У статті Вікіпедії про привидів є розділ про об’єкти, яких привидами вважали помилково. Там згадується Карлсон, вбраний в простирадло, а також ВІН. Згідно першоджерела, ВІН також не обійшовся без страхітливого "гриму". І хоч ВІН нічим не кращий за Карлсона, ми просимо вас назвати саме ЙОГО двома словами.

Відповідь:

Запитання №:11
На думку журналістів, бюджету Мінська, який приймав чемпіонат Європи з дзюдо в 2006 році, довелось на якийсь час ЗРОБИТИ ЦЕ. В карате ЦЕ РОБЛЯТЬ за командою "дОгі-о наосе" або "Оби-о наосе" Напишіть два слова, якими ми замінили словами ЗРОБИТИ ЦЕ.

Відповідь:

Запитання №:12
За традицією в грудні мешканці прикарпатського села Червоне запалюють в лісі свічки і накривають їх посудиною. А через кілька днів вони роблять те, що споріднює їх з персонажем казкового твору. Назвіть цей твір.

Відповідь:

Тур №1 Тур №2 Тур №3 Тур №4 Тур №5 Тур №6
Запитання та зауваження надсилайте на адресу bazaua@gmail.com