Головна ::  Показати всі турніри ::  Знайти в базі запитань ::  Випадковий пакет запитань

Кубок Західної України сезону 2009-2010 років, I етап
(2009-05-30)
Джерело цього пакету запитань: 
Тур №1 Тур №2 Тур №3 Тур №4 Тур №5 Тур №6
Запитання №:25
Роздатка:
З малюнку, який ви отримали, ми прибрали два символи. Відтворіть їх.

Відповідь:

Запитання №:26
Минулого місяця в Україну прибула делегація МВФ для проведення переговорів про чергову порцію кредиту. Назва статті про цей візит однією літерою відрізняється від назви сукупності агрегатів і механізмів, до числа яких може входити й коробка. Як називається стаття?

Відповідь:

Запитання №:27
Для щорічного перевезення унікального "вантажу" майстри київського заводу "Авіант" виготовили захисний футляр. Те, в чому знаходиться власне вантаж, прикрашене стилізованими зображеннями пункту відправлення і трьох пунктів призначення. Назвіть той з пунктів призначення, що знаходиться до Івано-Франківська ближче за інші.

Відповідь:

Запитання №:28
В одному з перших кадрів фільма, знятого за п’єсою Сергія Михалкова «Дикуни», назву екранізації, написану на піску, змиває хвилею, так що не залишається жодної літери. Цікаво, що й назву самої екранізації також можна записати без жодної літери. Зробіть це, будь ласка.

Відповідь:

Запитання №:29
На одному із сайтів автори намагалися уявити, як будуть виглядати відомі логотипи в часи світової кризи. Так, за їхньою версією, відомий українцям логотип втратить два квадратики, внаслідок чого всім стануть очевидні нульові показники компанії. Назвіть цю компанію.

Відповідь:

Запитання №:30
За словами Бєлінського, «Мідний вершник» разом з «Полтавою» являють собою найбільшу «тріаду», яку тільки може створити геній великого національного поета. Які дві літери ми пропустили у цій цитаті?

Відповідь:

Запитання №:31
В повісті «Сонячна алея» у розмові з викладачем фізкультури школяр зауважує, що згоден тренуватися хіба що в стрибках з жердиною, щоб навчитися стрибати на 3.45 (три сорок п'ять) і вище. Дія повісті відбувається у 1970-тих роках, а от в якому місті – ви повинні відповісти за хвилину.

Відповідь:

Запитання №:32
Англійська розвідка ніколи не визнавала існування ЦЬОГО. Ми не просимо вас назвати найвідомішого з тих, в кого ЦЕ було. Просто назвіть ЦЕ трьома словами, якщо сер Артур Конан Дойль називав так диплом лікаря.

Відповідь:

Запитання №:33
Сучасна російська транскрипція прізвища Джона починається з літери Х [ХА] і вдвічі довша, ніж була в 19 сторіччі. Втім, навіть за цих умов Джон так і не навчився підписувався російською, і користувався не літерами, а тризначним числом. Яким саме?

Відповідь:

Запитання №:34
Прослухайте дві цитати з науково-популярної книги про анатомію і фізіологію людини.
Роздатка:
--------------------------------------------------------------------
Мозок - дивний орган. Він починає працювати […] як тільки ви прокидаєтесь вранці, і не припиняє доти, доки ви не приходите на службу.
--------------------------------------------------------------------
Зараз в Австралії приблизно 1000 людей знаходиться в […]
--------------------------------------------------------------------

З обох цитат ми вилучили ІЇ. Назвіть ЇЇ.

Відповідь:

Запитання №:35
Це число не відбивало реальної кількості і означало всього-на-всього «дуже багато». А два чи не найпопулярніші сюжети, на думку багатьох фахівців, взагалі взялися невідомо звідки і, певно, є стилізацією Антуана Галлана. Назвіть головних героїв кожного з сюжетів, якщо їхні імена починаються з однієї літери.

Відповідь:

Запитання №:36
Володимир Висоцький ЗРОБИВ ЦЕ на прохання таксиста, щоб підтвердити факт своєї поїздки в таксі. Можна сказати, що й Віктор Ющенко ЗРОБИВ ЦЕ в 1995 році, щоправда, з іншою метою. Що ж вони обидва зробили?

Відповідь:

Тур №1 Тур №2 Тур №3 Тур №4 Тур №5 Тур №6
Запитання та зауваження надсилайте на адресу bazaua@gmail.com