Головна ::  Показати всі турніри ::  Знайти в базі запитань ::  Випадковий пакет запитань

Кубок Західної України сезону 2009-2010 років, I етап
(2009-05-30)
Джерело цього пакету запитань: 
Тур №1 Тур №2 Тур №3 Тур №4 Тур №5 Тур №6
Запитання №:13
У 1993 році Наталі Портман знімалася в ролі Матільди у фільмі «Леон-кілер». Того ж року Фернандо Алонсо вперше виграв чемпіонат Іспанії з картингу, а наступного року Кака разом зі своєю шкільною командою здобув кубок «РІбока». Згадуючи про ці свої перші здобутки, усі вони могли б процитувати поета. Напишіть і ви цей рядок із трьох слів.

Відповідь:

Запитання №:14
В одному романі хлопчика Гаррі з метою конспірації перевдягли на час подорожі в жіноче вбрання. Ми не питаємо, як його називали під час цієї подорожі. Назвіть автора цього роману.

Відповідь:

Запитання №:15
У своїх мемуарах ВІН обурено писав: «Брехня і наклеп часом незламні. Навіть сьогодні іноземці, трохи соромлячись, інколи питають в мене, чи правда це!» [кінець цитати]. Натомість, сам ВІН стверджував, що їхав у відкритому автомобілі, а по дорозі чимало вартових ставали «струнко» і віддавали ЙОМУ честь. Назвіть ЙОГО.

Відповідь:

Запитання №:16
В одному з фільмів про Джеймса Бонда головного героя намагаються вбити ножем. Проте удар не досягає мети – ніж застрягає в пачці банкнот, що лежить у кишені. Якими двома словами Бонд з повагою називає ці гроші?

Відповідь:

Запитання №:17
Нещодавно на одному з російськомовних сайтів новин з'явився ось такий текст.
Роздатка:
--------------------------------------------------------------------
Посольство Украины в Германии направило ноту МИД Германии с обращением предоставить объяснение по поводу обстоятельств и причин задержания украинского боксера. Кроме того, Генеральное консульство Украины во <…> имуществе проводит встречи с таможенными органами Германии с целью выяснения причин, которые стали основанием для задержания Кличко."
--------------------------------------------------------------------
Заповніть пропуск.

Відповідь:

Запитання №:18
[Ведучому: прохання обов’язково зачитати коментар]
Палац Іолані, збудований у вікторіанському стилі – єдина на території США офіційна резиденція монарха, зрозуміло, колишня. В якому штаті вона знаходиться?

Відповідь:

Запитання №:19
У Чернівцях є салон штор, що називається так само, як і квітка. Судячи з цієї назви, салон орієнтується на респектабельних клієнтів. Напишіть назву салону.

Відповідь:

Запитання №:20
Увага, чорна скринька.
У 1860 році 11-річна дівчинка Грейс Бідл написала в листі: «На мою думку, Ваше вузьке обличчя стане привабливішим, якщо Ви відпустите бороду». Доказ того, що порадою скористалися, знаходиться в чорній скриньці. Напишіть максимально точно, що в ній?

Відповідь:

Запитання №:21
Імена давніх болгарських ханів і царів часто-густо зустрічаються в іменах та прізвищах сучасних болгар. Назвемо, наприклад, вченого Івана Шишманова або футболіста Георгія Аспарухова. У 2000 році став відомий ще один видатний болгарський спортсмен із подібним прізвищем. Назвіть його ім'я.

Відповідь:

Запитання №:22
Сьогодні, 30 травня, у Києві розпочався фестиваль КВК юних пожежників. Назвою фестивалю є рефрен пісні Ігоря Шамо на вірші Дмитра Луценка, в якому знак оклику замінили знаком запитання, а одне дієслово – іншим. Назвіть обидва дієслова.

Відповідь:

Запитання №:23
В Індії на територіях, що охороняються, можна побачити, як в деяких місцях з високовольтних ліній майже до самої землі звисають дроти. Здогадайтесь, що це за території, і назвіть тих, хто вішає ці дроти, одним словом.

Відповідь:

Запитання №:24
Після того, як Ешлі Коул, прийнявши фінансово привабливу пропозицію “Челсі”, пішов з ”Арсеналу”, вболівальники негайно додали літеру до його імені, утворивши образливе прізвисько. Назвіть це прізвисько.

Відповідь:

Тур №1 Тур №2 Тур №3 Тур №4 Тур №5 Тур №6
Запитання та зауваження надсилайте на адресу bazaua@gmail.com