Головна ::  Показати всі турніри ::  Знайти в базі запитань ::  Випадковий пакет запитань

Чемпіонат України з гри «Що? Де? Коли?» сезону 2009/10 рр. серед команд другої ліги, III етап
(2010-04-10)
Джерело цього пакету запитань: 
Тур №1 Тур №2 Тур №3
Запитання №:1
На початку вистави за класичною повістю з величезного коміра з'являється маленька голова. Що, за словами Олени Ямпольської, робить герой п'єси в цей момент?

Відповідь:

Запитання №:2
Більшість набережних у цьому європейському місті не мали перил. Однак у 1668 році місцева влада знайшла спосіб уберегти громадян від падінь у воду вночі. Назвіть це місто.

Відповідь:

Запитання №:3
Герой Дірка Уіттенборна згадує про ІКСа, дивлячись на людину з високим чолом, запалими щоками і довгим носом. Як не дивно, жителі ІКСа нещодавно встановили ще один пам'ятник - вождю племені. Назвіть ІКС.

Відповідь:

Запитання №:4
ВОНИ згадуються в назві листопадової статті в газеті «Метро», присвяченій ранній зимі. У версії, запропонованій у 20-х роках, ВОНИ «стартували» поряд із двома королями. Назвіть ЇХ трьома словами.

Відповідь:

Запитання №:5
Михайло Шишкін змальовує огорожу – таку стару, що навіть ВОНА здається дротом. Норвезькою ВОНА - Edderkoppsilke [еддеркопсілке]. Назвіть ЇЇ

Відповідь:

Запитання №:6
Традиційний індонезійський ляльковий театр використовує для постановок сюжети з епосу. Кого згадує Єлизавета Сумленова, описуючи ляльковода, котрий встигає і освітлювати ширму, і грати на музичних інструментах?

Відповідь:

Запитання №:7
На початку XX століття Честертон у романі «Людина, що була Четвергом» називає жорстокого терориста, який виступає проти влади, НЕЮ. Назвіть ЇЇ двома словами.

Відповідь:

Запитання №:8
Голодне життя героя фільму «В диких умовах» режисер підкреслює, періодично показуючи появу нових ЇХ. А в рекламі фітнес-центру ЇХ спочатку чотири, а потім п'ять. Назвіть ЇХ.

Відповідь:

Запитання №:9
Про успіх свого твору ІКС дізнався, тільки коли його розвернули обличчям до глядачів. «ІКС» - це мережа зоомагазинів. Назвіть ІКСа.

Відповідь:

Запитання №:10
Акани - народ, що населяє Гану - традиційно використовують сім чоловічих імен. Тому Дмитро Литвинов назвав Ганського короля Осея Ява Акото, який володарював у XIX столітті, ІКСом. «ІКС» - роман, який був написаний у 1908 році. Назвіть ІКС чотирма словами.

Відповідь:

Запитання №:11
У роки Великої депресії в США випускали морозиво з НИМИ, адже небагато хто міг дозволити собі цілу порцію. «ВОНИ» - назва ресторану національної кухні. Назвіть ЇХ двома словами.

Відповідь:

Запитання №:12
[Ведучому: не згадувати про лапки]
Михайло Успенський стверджує, що ВОНИ отримали свою назву через те, що американці йшли на них увечері після роботи, не перевдягаючись. Близько 15 мільйонів американців прийшли на «НИХ» в 1987 році. Назвіть ЇХ двома словами.

Відповідь:

Запитання №:13
Дмитро Чернишов розповідає, що один психолог порекомендував успішним бізнеследі, які намагаються домінувати в сім'ї, займатися го, для того, щоб жінка могла розслабитись і навчитись давати чоловікові себе вести. Які три літери ми пропустили у цьому питанні?

Відповідь:

Запитання №:14
Священик з роману Германа Мелвілла замолоду був моряком. В описі його високої кафедри згадується ВОНА. В іншому романі колишній моряк і священик так і не скористалися НЕЮ, зробленою із сорочок. Назвіть ЇЇ.

Відповідь:

Запитання №:15
У романі Вербера згадується несподівано велика АЛЬФА, яка з'являється після того, як літак, що почав було падати, вирівнюється. Фелікс Кривін описує довгий коридор комуналки, наче призначений для АЛЬФИ. Назвіть АЛЬФУ трьома словами.

Відповідь:

Тур №1 Тур №2 Тур №3
Запитання та зауваження надсилайте на адресу bazaua@gmail.com