Головна ::  Показати всі турніри ::  Знайти в базі запитань ::  Випадковий пакет запитань

Кубок Західної України сезону 2009-2010 років, III етап
(2009-12-05)
Джерело цього пакету запитань: 
Тур №1 Тур №2 Тур №3 Тур №4 Тур №5 Тур №6
Запитання №:61
Одне з прізвиськ цієї європейської столиці – "Ворота до Європи". Ще одне прізвисько цього міста при вимові збігається з ім'ямINSERT INTO `tb_questions` (`id`, `tournament_id`, `round`, `question_num`, `question`, `answer`, `comments`, `reference`, `author`) VALUES( біблійного персонажа. Назвіть цього персонажа.

Відповідь:

Запитання №:62
Юрій Олеша порівнював ЇХ рух із рухом кроликів, котрих проковтнув удав. Походження російськомовного слова, яким позначають ЇХ, пов'язують з іншим представником фауни. З яким?

Відповідь:

Запитання №:63
Якось нарт БатрАз – народний герой осетинських легенд – сказав своєму народові, що готовий до смерті, але помре тільки після того, як деякого предмета буде кинуто в море. Це застереження Батраза викликало у нартів чималу тривогу, адже предмет цей був дуже важкий. Епічним прототипом якого іншого легендарного персонажа, якщо вірити деяким сучасним дослідженням, є Батраз?

Відповідь:

Запитання №:64
У фільмі, знятому за мотивами відомої історії кінця XIX століття, ВІН використовує виноград як засіб заманювання. Якщо вірити режисерам фільму, в ті часи виноград коштував недешево настільки, що дозволити його могли далеко не всі верстви населення. Назвіть ЙОГО.

Відповідь:

Запитання №:65
В одній з піцерій в Остіні (США) можна побачити такі ось зображення. Скажіть максимально точно, де саме вони там розміщені?

Відповідь:

Запитання №:66
Як ви вже знаєте, в Інтернет-магазині "Wackyplanet" [вЕкі плЕнет] продаються досить нестандартні сувеніри. У цьому магазині є ще одна незвичайна філіжанка – із зображенням англійця та ще кількох людей. Коли в цю філіжанку знову ж таки наливаєш гарячу воду, то зображення цього англійця залишається, а от зображення всіх інших людей – поступово зникають. Назвіть цього англійця.

Відповідь:

Запитання №:67
На картині англійського художника Джона Еверетта Мілле дівчата збирають ЇХ, збираючись, мабуть, влаштувати вогнище. У книзі, де в одній із глав змальовано події на Уолл-стріт восени 1929 року, з НИМИ порівнюються біржові трейдери. Назвіть ЇХ двома словами.

Відповідь:

Запитання №:68
Один мандрівник якось назвав Велику китайську стіну та ЦЕ "однаковими за потужністю перепонами, що замикають в собі країну та весь народ". Згідно з відомим жартом, з ЦИМ має безпосередню справу один із сталої трійці. Хто саме?

Відповідь:

Запитання №:69
В одному художньому фільмі ІКС грає символічну роль, даючи головному героєві змогу самому вирішувати свою долю. У свою чергу, музикант Едмунд Шклярський порівнює ІКС із квіткою в пилу. Назвіть ІКС.

Відповідь:

Запитання №:70
Результати нещодавніх розкопок у Черкаській області свідчать, що ВОНИ перебували в Україні вже наприкінці ІІІ – на початку IV сторіччя нашої ери. Сучасних "ЇХ" в Україні можна побачити, наприклад, на фестивалі "Діти Ночі", який проходить у Києві. Назвіть ЇХ одним словом.

Відповідь:

Запитання №:71
Перед вами карикатура Віктора Чижикова з серії "Великі за партами". Назвіть ім'я учня, до якого звертається вчитель, викривши того в списуванні.

Відповідь:

Запитання №:72
Як повідомляють деякі ЗМІ, в Канаді вже розпочато ЇХ виготовлення, причому виготовляють ЇХ з відпрацьованих електричних плат. На ЇХНІХ примірниках 1908 року можна було побачити святого Георгія Переможця. Назвіть ЇХ двома словами.

Відповідь:

Тур №1 Тур №2 Тур №3 Тур №4 Тур №5 Тур №6
Запитання та зауваження надсилайте на адресу bazaua@gmail.com