Головна ::  Показати всі турніри ::  Знайти в базі запитань ::  Випадковий пакет запитань

Кубок Західної України сезону 2009-2010 років, III етап
(2009-12-05)
Джерело цього пакету запитань: 
Тур №1 Тур №2 Тур №3 Тур №4 Тур №5 Тур №6
Запитання №:49
Сенека порівнював ЇХ із птахами, що сидять. У 1867 році в Альпах один турист, раптом відчув через НИХ таке печіння "наче бджоли забралися під одяг". Назвіть ЇХ.

Відповідь:

Запитання №:50
Перу британського філософа Бертрана Рассела, який виступав проти фашизму і більшовизму, належить праця під назвою "ПЕРША та ДРУГА, або Комунізм і фашизм". Генрік Сенкевич порівнював із ПЕРШОЮ та ДРУГОЮ один із Дніпровських порогів. Назвіть ПЕРШУ та ДРУГУ.

Відповідь:

Запитання №:51
Герой одного з творів Шолом-Алейхема забезпечував невелике містечко чудовими, за його словами, продуктами харчування. Говорячи про свій майбутній візит у це містечко, він згадує слово, яким деякі шанувальники називають одного аргентинця. Напишіть це слово.

Відповідь:

Запитання №:52
Перед вами портрет роботи Лева Бакста, написаний ним у 1906 році. Назвіть того, хто на ньому зображений.

Відповідь:

Запитання №:53
Перша ВОНА з'явилася у Великобританії в 1866 році. За однією з версій, ЇЇ поява пов'язана з випадком, коли п'яний матрос впав у скипидар. Однак в іншій версії згадується людина, що розлила на скатертину спирт. Назвіть ЇЇ одним або двома словами.

Відповідь:

Запитання №:54
Розказують, що цей Нобелівський лауреат з літератури докладав значних зусиль, щоб бути запрошеним на звані обіди президентів, магнатів і диктаторів усього світу. І саме за це ВІН отримав прізвисько з трьох слів, де перші два слова – ЙОГО справжнє повне ім'я, а от третє слово являє собою термін, що з'явився вперше в діловому вжитку на самому початку XX століття. Відтворіть, будь-ласка, прізвисько цілком.

Відповідь:

Запитання №:55
Відомий коментатор Микола Озеров прокоментував появу на світ своїх дітей-близнюків, хлопчика і дівчинки, словом з п'яти букв. Напишіть це слово.

Відповідь:

Запитання №:56
Артемій Лебедєв, відвідавши Париж, порівняв ЇЇ з брандспойтом, що знаходиться в пожежній шафі. Назвіть ЇЇ.

Відповідь:

Запитання №:57
Якщо вірити одній енциклопедії, економіка цього невеликого населеного пункту в Московській області в основному представлена веденням натурального господарства, полюванням, риболовлею, збором ягід і грибів, а у деякі дні тут розвинений туризм. Крім того там діють поштове відділення, невеликий ринок і пункт прокату. Як називається цей населений пункт?

Відповідь:

Запитання №:58
Кажуть, що винахід ЦЬОГО сприяв збільшенню висоти хмарочосів. Герой сучасного письменника, перебуваючи в ЦЬОМУ, згадує американця європейського походження. Назвіть цього американця.

Відповідь:

Запитання №:59
Перед вами зображення з однієї енциклопедичної статті. Те, що тут зображено, в цій статті названо двома англійськими словами, причому одне з них коротше іншого лише на одну літеру. Напишіть ці два англійські слова.

Відповідь:

Запитання №:60
У знаменитого оратора Демосфена була звичка – під час промови смикати плечем. Щоб позбавитися її, він зробив по суті те саме, що якось було зроблено за дорученням однієї правлячої особи для свого фаворита. Назвіть ім'я цього фаворита.

Відповідь:

Тур №1 Тур №2 Тур №3 Тур №4 Тур №5 Тур №6
Запитання та зауваження надсилайте на адресу bazaua@gmail.com