Головна ::  Показати всі турніри ::  Знайти в базі запитань ::  Випадковий пакет запитань

Відкритий кубок університетітв U3, сезону 2010 року, 2 етап
(2010-04-22)
Джерело цього пакету запитань: 
Тур №1 Тур №2 Тур №3
Запитання №:1
Проїжджаючи по вул. Коперника у Львові, автор запитання побачив попереджувальну табличку. Напис на ній нагадав автору про сьогоднішній турнір. Відтворіть цей короткий напис.

Відповідь:

Запитання №:2
У Росії рішення про зменшення кількості ЇХ аргументували проханнями регіонів, зазначаючи, що це пожвавить ділове життя, сприятиме тому, що регіони працюватимуть поруч, в одному режимі. Заголовок статті про це рішення у газеті «Коммерсант» звучить так: «Росія затягує ЇХ». В Україні ВІН один. Назвіть ЙОГО двома словами.

Відповідь:

Запитання №:3
Увага, в запитанні слова БАРДИ і БАКЕНБАРДИ є замінами.
Згідно з відомим твором, БАРДИ за певної умови поводяться тихо. Редактори знайшли багато посилань в Інтернеті, що відносяться до минулого року, в яких БАРДИ згадуються разом з БАКЕНБАРДАМИ. Що ми замінили на БАКЕН?

Відповідь:

Запитання №:4
Командам роздається зображення.
В 1968 році в київську редакцію із Запоріжжя прийшов лист зі смішними короткими історіями. Після цього Володимир зробив приблизно такий малюнок. Назвіть прізвище Володимира.

Відповідь:

Запитання №:5
Продовжимо тему.
Дизайнер Дмитро Безверхий запропонував удосконалений конверт, на якому в стандартну форму для заповнення додано ЦЕ поле. Автор запитання вважає невипадковим те, що згаданий дизайнер працює в Артемія Лебедєва. Назвіть ЦЕ поле.

Відповідь:

Запитання №:6
10 квітня 1954 року Огюст Люм’єр повідомив, що плівка закінчується. Що сталося відразу після цього?

Відповідь:

Запитання №:7
Увага, у запитанні слово ІКС є заміною.
Якось газета «Аргументи і факти» повідомляла, що, мовляв, за підрахунками медиків, у крові середньостатистичного європейця міститься аж 300 ІКСІВ. Назвіть той з ІКСІВ, який позначається ігреком.

Відповідь:

Запитання №:8
Березень цього року відзначився снігопадами в Іспанії. Сюжет у «Вікнах» про проблеми з транспортом в одному з міст називався майже так, як тварина, лише із зміненим родом. Напишіть назву цього сюжету.

Відповідь:

Запитання №:9
Користувач форуму сайту sabatini.ru [сабатІні крапка ру] Брандер всі свої дописи закінчував фразою, назва міста в якій звучить на іспанський лад. Відтворіть цю фразу.

Відповідь:

Запитання №:10
Командам роздається фото.
Скажіть, в якій європейській столиці наприкінці 1973 року побував чоловік, зображений на фото?

Відповідь:

Запитання №:11
Ведучому: не оголошувати про лапки в тексті запитання
Згідно з Вікіпедією, ІКС з'явився наприкінці VI тисячоліття до н.е. у Межиріччі, згодом розвинувшись у мережу. Сьогодні "ІКС" має власну "Всесвітню мережу". Назвіть ІКС двома словами.

Відповідь:

Запитання №:12
Знайомий автора запитання припустив, що міфологічна ВОНА була створена з золота, хоча насправді – з землі та води. А для нещодавно створеної НЕЇ знадобився аж один петабайт. Назвіть ЇЇ.

Відповідь:

Тур №1 Тур №2 Тур №3
Запитання та зауваження надсилайте на адресу bazaua@gmail.com