Головна ::  Показати всі турніри ::  Знайти в базі запитань ::  Випадковий пакет запитань

Другий ІТ-кубок з гри «Що?Де?Коли?»
(2009-09-13)
Джерело цього пакету запитань: 
Тур №1 Тур №2 Тур №3
Запитання №:24
Дотепна енциклопедія «Російське Луркомор’я» у статті про пиво запевняє, що адміни не можуть встояти перед пивом і вважають, що воно – модель Всесвіту. В наступному реченні у зв’язку з пивом згадується двозначне число. Яке?

Відповідь:

Запитання №:25
У 1988 році відомий американець заперечував ЇХ існування, назвавши їх міфом і порівнявши шум навколо цієї теми з розповідями про крокодилів у каналізації Нью-Йорка. Але вже через 2 роки під іменем цієї людини вийшов продукт, що надовго став еталонним в цій індустрії. Назвіть прізвища двох росіян, які вважаються одними з головних конкурентів цього американця.

Відповідь:

Запитання №:26
Роздатка
Згідно дотепу, саме так веб-майстер відображає своє перебування... Дайте точну відповідь - де саме?

Відповідь:

Запитання №:27
І знову про теги. На одному з фотоколажів відома споруда розміщена між відкриваючим і закриваючим html-тегом, який одночасно вказує і на географічну, і на просторову характеристику споруди. Назвіть цю споруду.

Відповідь:

Запитання №:28
У технологічному коледжі Вірджінії не так давно було збудовано один із наймогутніших суперкомп’ютерів у світі. Це зробили, з’єднавши докупи кілька комп’ютерів марки Apple G5. А як напівжартома назвали це творіння?

Відповідь:

Запитання №:29
У Львові свого часу жила сім’я, яка, однак, не займалася архівними справами. За допомогою якого американського винаходу вона розбагатіла?

Відповідь:

Запитання №:30
[Командам роздається текст]
--------------------------------------------------------------------------------------------------
This is a list of state … (buildings) in the United States, not to be confused with a list of state … (the cities where they are located).
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Перед вами цитата із вікіпедії, в якій ми пропустили два слова, що відрізняються однією буквою. Напишіть З ВЕЛИКОЇ ЛІТЕРИ друге пропущене слово.

Відповідь:

Запитання №:31
Дотепні програмісти стверджують, що для руху вперед корпорація Microsoft мала б назвати наступне після Windows Vista покоління операційної системи трьома літерами. Ці літери присутні у назві колись популярного українського гурту. Напишіть ці три літери.

Відповідь:

Запитання №:32
Автори запитання радять не ризикувати при виборі відповіді.
Увага, у запитанні слова ХМАРОЧОС та БУДИНОК є замінами.
Жартівлива класифікація Гордона Белла і Дона Нельсона, розроблена наприкінці 80-х років минулого століття, пропонувала вважати ХМАРОЧОСОМ будь-який БУДИНОК, що важить більше тони. Яке слово ми замінили на ХМАРОЧОС?

Відповідь:

Запитання №:33
В гумористичній програмі «ПрожекторПерісхілтон» обіграли новину про затримку грузинського шпигуна, який взаємодіяв через інтернет-кафе. На думку ведучих, шпигун орієнтувався наступним чином. Завантажується Windows, відкривається вікно програми. Якщо у вікні ЦЕ – явка провалена. Назвіть ЦЕ одним словом.

Відповідь:

Запитання №:34
Сама назва цього кольору вказує на те, що він може мати чорний, жовтий та червоний відтінки. Один із жартівливих, проте вірних RGB-значень ЦЬОГО КОЛЬОРУ закінчується символами 55. А якими чотирма символами він розпочинається?

Відповідь:

Запитання №:35
Ну і останнє запитання, яке розcтавить усі крапки.
До картини Рене Магрітта, яку ви бачите, дотепники вигадали коротку назву: Face
Напишіть абсолютно точно символ, який ми пропустили у цій назві.

Відповідь:

Тур №1 Тур №2 Тур №3
Запитання та зауваження надсилайте на адресу bazaua@gmail.com