Головна ::  Показати всі турніри ::  Знайти в базі запитань ::  Випадковий пакет запитань

Другий ІТ-кубок з гри «Що?Де?Коли?»
(2009-09-13)
Джерело цього пакету запитань: 
Тур №1 Тур №2 Тур №3
Запитання №:12
Вітаємо учасників турніру у другому турі!
Цій фразі з двох слів присвячена окрема стаття Вікіпедії, де наводиться біля 15 прикладів. Традиція її використання бере свій початок з книги Браяна Кернігана "Мова програмування Сі", надрукованої у 1978 р. Запишіть цю фразу.

Відповідь:

Запитання №:13
Всі ви знаєте любов дизайнерів до пародіювання відомих зображень. Так, свого часу було перероблено обкладинку дитячої книги. У ній домалювали знайоме нам зображення, а до назви було дописано «Або аська не грузіццо». А яка була справжня назва книги?

Відповідь:

Запитання №:14
Командам роздається текст:
-------------------------------------
We would like to play
-------------------------------------
Перед вами слоган відомої компанії, у якій ми однією буквою замінили інші дві букви. Напишіть ці інші дві букви.

Відповідь:

Запитання №:15
Закінчіть фрагмент жартівливого вірша:


Два програмісти набрали дружно: "win".
Один втомивсь чекати — залишився один.

Один програмер весь проект узяв під свій контроль,
Однак зустрів замовника і їх лишилось нуль.

Нуль програмістів сварив сердитий шеф,
Тоді звільнив одного, і стало їх ...

Відповідь:

Запитання №:16
На одному фотоколажі автор назвав цю столицю ДВІЧІ ВВІМКНЕНИМ МІСТОМ, використавши в якості аргументу контрастний шрифт. А на якій річці стоїть це місто?

Відповідь:

Запитання №:17
Увага, у запитанні присутні заміни!
На порталі zaxid.net [Захід нет] на початку квітня з'явилася стаття, що досліджувала національну приналежність відомої людини. Стаття називалась «ІКС чи ІГРЕК?», де ІКС – варіант англійської транслітерації ІГРЕКА. Відтворіть назву статті.

Відповідь:

Запитання №:18
У 1963-му році ЦЕЙ ПРИСТРІЙ складався із двох перпендикулярних коліс і був названий через схожість на ІКСІВ. Назвіть людину, яка стверджувала, що любить одного з ІКСІВ більше за всіх жінок.

Відповідь:

Запитання №:19
На гербі Елтона Джона зображено два круги - чорний та білий. Чорний символізує те, що з'явилося наприкінці 19 століття, а білий - те, що почали масово виробляти майже на 100 років пізніше. Що ж символізують чорний та білий круги?

Відповідь:

Запитання №:20
Мартін Мікліца розробив проект невеликого робота для висадки на Марсі. В колбі робота вирощується рослина, за якою він доглядає. Відтворіть назву робота з двох слів.

Відповідь:

Запитання №:21
На карикатурі, що відображала сучасні реалії комп’ютерного світу, зображений один з останніх епізодів «Колобка». Назвіть двома літерами карикатурне втілення головного героя.

Відповідь:

Запитання №:22
Автор запитання знайшов сайт, присвячений системі управління базами даних FoxPro, популярній у 90-ті роки. Творці сайту в один голос запевняли, що "старий добрий Лис" тоді по праву став народною системою завдяки закладеному потенціалу, потужності та ефективності. Відтворіть слоган цього сайту, утворений з відомого латиномовного твердження подвійною заміною однієї літери.

Відповідь:

Запитання №:23
Сподіваємось це питання підсолодить пігулку тим, хто не надто вдало відіграв попередні питання.
Перед вами коротенька програма мовою «Бейсік» яку можна було побачити в одній із серій мультсеріалу "Футурама" на стіні нової квартири героїв Фрая і Бендера. У цій програмі ми пропустили один у лапках "оператор". Відворіть його.

10 HOME
20
30 GOTO 10

Відповідь:

Тур №1 Тур №2 Тур №3
Запитання та зауваження надсилайте на адресу bazaua@gmail.com