Головна ::  Показати всі турніри ::  Знайти в базі запитань ::  Випадковий пакет запитань

Відкритий кубок університетітв U3, сезону 2010 року, 1 етап
(2010-02-25)
Джерело цього пакету запитань: 
Тур №1 Тур №2 Тур №3
Запитання №:1
Отож, організатори синхронного турніру U3 бажають командам перемоги і ми розпочинаємо. Як не дивно, сайт з такою назвою у італійському доменному просторі на момент написання цього запитання не був офіційною сторінкою відомої компанії. Хоча, здавалося б, компанії досить лише зробити крок - і сторінка буде належати їй. Назвіть цю компанію.

Відповідь:

Запитання №:2
За сприяння фірми «Найк» та однієї відомої людини проходила кампанія, гасло якої з англійської можна перекласти як «Одягай жовте - живи сильним!». А на боротьбу з чим спрямовувалися кошти, зібрані під час цієї кампанії?

Відповідь:

Запитання №:3
На рекламному фото одного амстердамського кафе можна побачити горнятко кави. Хоча реклама часто все ідеалізує, у цього горнятка є помітний дефект. Назвіть людину, яка згадується у назві цього кафе.

Відповідь:

Запитання №:4
У комп’ютерній грі «Відьмак» за мотивами творів Сапковського можна зустріти вивіску на ювелірній майстерні: «У нас кожен ВІН – ТАКИЙ». За деякими даними, ТАКИЙ ВІН був створений близько 1600-го року. А ким?

Відповідь:

Запитання №:5
Коли музиканти гурту «Емерсон, Лейк енд Палмер» кликали на допомогу Джиммі Хендрікса для однієї із своїх сесій, мас-медіа прогнозували можливу появу нового супер-гурту і навіть придумали йому назву. Варіант цієї назви з точністю до знаку співпадає з назвою знаменитої платівки. Напишіть цей варіант.

Відповідь:

Запитання №:6
Ведучому: незначно акцентувати на слові «роздача». Командам роздається матеріал.
Перша РОЗДАЧА у нашому турнірі.
У вас на руках ЇХНІ назви, які були поширені в Італії у 14-15-му століттях. Назви з часом змінювалися, але ЇХНЯ кількість збереглася. Назвіть ЇХ одним словом.

Відповідь:

Запитання №:7
Описуючи виставу Віктюка «Майстер і Маргарита», Наталя Білинська зауважує, що на сцені значний час перебувають погруддя Леніна і Сталіна, настільки великі, що на їхньому фоні губиться муляжик ЇЇ в натуральну величину. Назвіть ЇЇ максимально точно.

Відповідь:

Запитання №:8
Роздатковий матеріал (текст російською мовою).
--------------------------------------------------------------------
Заправочные станции появляются все реже, а поля становятся все шире.
--------------------------------------------------------------------
Ільф та Петров подорожували Америкою з півночі на південь. Перед вами переказаний своїми словами коментар письменників, зроблений, коли вони минали штат Арізона. У розданому реченні пропущене одне слово. Напишіть це слово українською або російською мовою у потрібному відмінку.

Відповідь:

Запитання №:9
У сусідньому з Арізоною штаті США з’явилося чуже нам свято: другий вівторок лютого відзначають як День ДУХОВНОЇ культури. Прикметником ДУХОВНОЇ у попередньому реченні було замінено інший прикметник. Назвіть місто, представник якого вніс пропозицію про таке свято.

Відповідь:

Запитання №:10
Командам роздається зображення.
Перед вами колаж, який його автор назвав усталеним виразом із двох слів. Напишіть цей вираз.

Відповідь:

Запитання №:11
Запитання від Ліги Українських Клубів «Що? Де? Коли?».
Як пише одна газета, кожен неодружений чоловік може стати жертвою служби знайомств. Його одружать на тій, котра заплатить. Стаття про це називалася "Замовне вбивство ДВА СЛОВА ПРОПУЩЕНО". Два пропущені іменники вказують, чим саме здійснюється це, так би мовити, "вбивство". Відтворіть пропущені слова.

Відповідь:

Запитання №:12
Увага! У питанні є заміни.
МАЙКУ частіше за інші рослини зображають на гербах та емблемах країн світу. Можна сказати, що унаслідок цього МАЙЦІ можна віддати МАЙКУ ЛІДЕРА. Які два слова ми замінили словами «МАЙКА ЛІДЕРА»?

Відповідь:

Тур №1 Тур №2 Тур №3
Запитання та зауваження надсилайте на адресу bazaua@gmail.com