Головна ::  Показати всі турніри ::  Знайти в базі запитань ::  Випадковий пакет запитань

ІІІ етап Відкритої шкільної ліги Львівщини 2009/2010
(2010-03-00)
Джерело цього пакету запитань: 
Тур №1 Тур №2 Тур №3
Запитання №:1
В одному з епізодів серіалу «Леся+Рома» Леся порівняла ЦЕЙ ПРОЦЕС з видуванням великого апельсину через ніздрю. Приказка згадує у зв’язку з ЦИМ ПРОЦЕСОМ елемент одягу. Назвіть цей елемент.

Відповідь:

Запитання №:2
У І ст. до н.е. на Середземному морі ЇМ належало близько 1500 кораблів. Такого флоту не мали на той час навіть римляни. Назвіть ЇХ.

Відповідь:

Запитання №:3
У статті Вікіпедії про ІКС згадується апостол. У фільмі 1926 року “Дон Жуан” аж 191 ІКС. Назвіть ІКС.

Відповідь:

Запитання №:4
Зовнішня реклама одного львівського закладу заохочує: «ЗРОБИМО ЦЕ дешево, якісно, гламурно». Яке дієслово ми замінили на «ЗРОБИМО ЦЕ»?

Відповідь:

Запитання №:5
Толедо славиться своїми зброярськими традиціями з давніх часів – школа виробництва мечів сформувалася тут ще за римлян. Стабільними клієнтами іспанських зброярів є американці – Голівуду потрібні реквізити для історичних фільмів, а також, як не дивно, представники східної країни. Назвіть цю країну.

Відповідь:

Запитання №:6
За словами Джоела Гарріса, ЦЕ – наука без науки, початок і середина якої знаходяться в праці, а кінець у злиднях. Відомий роман, у назві якого згадується людина, що займається ЦИМ. Назвіть автора цього роману.

Відповідь:

Запитання №:7
Весною 1576 року в Ломбардію прийшла чума та забрала життя Фермо Мерізі, батька видатного художника Караваджо. Смерть була настільки раптовою, що він навіть не встиг ЗРОБИТИ ЦЕ. Тарас Шевченко ЗРОБИВ ЦЕ в 1845 році. Які два слова ми замінили на ЗРОБИТИ ЦЕ?

Відповідь:

Запитання №:8
За статистикою, цей прикметник найчастіше зустрічається у назвах фірм, товарів і торгових марок – як у пострадянських країнах, так і за кордоном. У назві Вінницького обласного лялькового театру він присутній разом з іменником. Напишіть згаданий іменник.

Відповідь:

Запитання №:9
На одній карикатурі зображений чоловік, який, вочевидь, хотів підвищити свій статус. В одній руці він тримає балончик з червоною фарбою, а в іншій – невеликий прямокутний предмет. Відтворіть слово, написане на цьому предметі найбільшим шрифтом.

Відповідь:

Запитання №:10
Якось Джордж Буш-молодший заявив: «Ми не можемо дозволити ЇМ захопити нашу країну». Це притому, що шотландський ВІН став улюбленцем Буша. Назвіть ЙОГО.

Відповідь:

Запитання №:11
Коментатор етапу Формули-1, який проходив в ісламському королівстві Бахрейн, наголошував на успіхах Себастьяна Феттеля. При цьому він зауважив, що, незважаючи на ймовірне місце на подіумі, на справжнє ЦЕ Феттель може не розраховувати. І зовсім не тому, що він пілот, який не ризикує. Назвіть ЦЕ одним словом.

Відповідь:

Запитання №:12
Цей синдром призводить до зловживань пластичною хірургією та косметичними засобами. Особливо він розповсюджений серед співаків і кінозірок: можна подумати, що таким чином вони намагаються якнайдовше виділятися своєю зовнішністю серед сірої маси. Ім’ям якого літературного героя цей синдром названий?

Відповідь:

Тур №1 Тур №2 Тур №3
Запитання та зауваження надсилайте на адресу bazaua@gmail.com