Головна ::  Показати всі турніри ::  Знайти в базі запитань ::  Випадковий пакет запитань

ІI етап Відкритої шкільної ліги Львівщини 2009/2010
(2010-02-00)
Джерело цього пакету запитань: 
Тур №1 Тур №2 Тур №3
Запитання №:1
У пародійному фільмі «Гітлер капут» Тіматі зіграв персонажа, чиє ім’я складалося з двох частин. Друга частина – «бундесшилінгів». Напишіть першу.

Відповідь:

Запитання №:2
Дослідженням природи ІКСА займається комітет охорони здоров’я при ООН. Вважається, що за допомогою довгого ІКСА можна позбутися гикавки. ІКС у листах позначають хрестиком. Назвіть ІКС.

Відповідь:

Запитання №:3
Вітрила, головні убори черниць, броненосець. На думку Ричарда Хаммонда, вони могли слугувати прообразом ЦЬОГО. В якому місті знаходиться ЦЕ?

Відповідь:

Запитання №:4
[Роздатковий матеріал – текст]
[Ведучому: текст роздатки не зачитувати]
---------------------------------------------------------------------
Хвацький юшковар Філіп щодня на ґанку готує сім'ї вечерю з ...
---------------------------------------------------------------------
В розданому вам тексті пропущене коротке слово в кінці. Відтворіть його.

Відповідь:

Запитання №:5
Віктор Чижиков створив серію карикатур «Великі за партами». У ній автор зобразив, як би вчилися видатні люди у школі. На одному з малюнків учень шукає задану азіатську країну в іншій частині карти світу. Назвіть цього учня.

Відповідь:

Запитання №:6
Якось Михайло Коцюбинський приїхав у Львів. Володимир Гнатюк, бажаючи зробити йому приємне, сказав:
- А ви знаєте, Михайле Михайловичу, останнім часом ваші книги у книжковому магазині почали живо рухатись.
- Ну що ж, я дуже радий, що у галицьких НИХ з’явився літературний смак. (кінець цитати) Навіть користувачі сучасних електронних бібліотек використовують ЇХ. Назвіть ЇХ одним словом.

Відповідь:

Запитання №:7
Увага, в питанні слово АЛЬФА є заміною.
На думку Гійома Аполлінера, «АЛЬФА – це чорнила, якими пише сонце, АЛЬФА – це письмена моєї лампи». В свою чергу, «АЛЬФА» – це спеціальний розвідувальний підрозділ внутрішніх військ МВС України. Яке слово ми замінили на АЛЬФА?

Відповідь:

Запитання №:8
Про тринадцятого чемпіона світу з шахів Гаррі Каспарова ходить чимало байок. Ось одна з них: Каспаров, граючи проти цигана, вже на п’ятому ході залишився без ... Завершіть дотеп одним словом.

Відповідь:

Запитання №:9
Фахівці стверджують, що перші ВОНИ були створені з практичною метою: щоб мисливець міг непомітно підкрастись до здобичі. Надалі ВОНИ стали символом неупередженості, а в деяких африканських країнах ще зовсім донедавна ЇХ у своїй роботі використовували збирачі податків. А хто може похвастатись тим, що завдяки «ЇЙ» його заробіток в 90-х роках збільшився в 14 разів?

Відповідь:

Запитання №:10
Мартін Мікліца розробив проект невеликого робота для висадки на Марсі. Цей робот навіть доглядає за рослиною, що вирощується у його колбі. Яку назву з двох слів він отримав?

Відповідь:

Запитання №:11
Два роки тому одна російська торгівельна мережа провела акцію до зимового свята: продавали свиняче та яловиче ЦЕ за низькою ціною. В попередньому реченні ми пропустили одне поважне звертання. Напишіть це звертання.

Відповідь:

Запитання №:12
Автор запитання, рухаючись трасою, побачив мийку з назвою, на одну літеру довшою за тип дороги. Напишіть цю назву.

Відповідь:

Тур №1 Тур №2 Тур №3
Запитання та зауваження надсилайте на адресу bazaua@gmail.com