Головна ::  Показати всі турніри ::  Знайти в базі запитань ::  Випадковий пакет запитань

ІI етап Відкритої шкільної ліги Львівщини 2009/2010
(2010-02-00)
Джерело цього пакету запитань: 
Тур №1 Тур №2 Тур №3
Запитання №:1
Дотеп команди КВН «Бомба»:
- Хлопці, вчора проходив медогляд і закохався у медсестру!
- Ось таке воно – кохання ...

Закінчіть анекдот трьома словами, що однією літерою відрізняються від сталої фрази.

Відповідь:

Запитання №:2
У мультфільмі «Бригада М» головними героями є супершпигуни-морські свинки. Опинившись у багатому будинку і побачивши ЦЕ, головний герой заявляє, що він потрапив до моргу. Згідно відомого рецепту, до складу ЦЬОГО входять, зокрема, червоний буряк, морква та картопля. Назвіть ЦЕ коротким словом.

Відповідь:

Запитання №:3
Коли знайома автора запитання йшла в перший клас, на співбесіді її спитали: «Що таке ІКС?» Дівчинка відповіла: «Це людина, яка викрутиться із будь-якої ситуації». Назвіть ІКС.

Відповідь:

Запитання №:4
Після успішного завершення відбірного циклу до чемпіонату світу 2010 року футболісти однієї збірної розгорнули на домашній арені банер. Він складався з чотирьох слів вдячності вболівальникам: “Danke merci gracia fans” [дАнке мерсІ грАціа фенс]. Назвіть країну, про збірну якої йде мова.

Відповідь:

Запитання №:5
У 1945 році ПЕРШИЙ попросив ДРУГОГО намалювати мультик, котрий був би втіленням ілюзорних ідей. Назвіть ПЕРШОГО і ДРУГОГО, якщо їх прізвища починаються з однакової літери, а мультфільм називається «Destino» [дестІно].

Відповідь:

Запитання №:6
У Вікіцитатнику ВОНИ порівнюються з тарганами: такі ж слабкі поодинці і такі ж нездоланні укупі. Героїня відомого твору, ставши однією з НИХ, пройшла довгий шлях, щоб піднятись у ранзі. Назвіть ЇХ одним словом.

Відповідь:

Запитання №:7
Джеральд Хокінс у своїй книзі називає цю знамениту споруду комп’ютером давньої епохи. Достеменно невідомо, чи «зависав» цей «комп’ютер» при використанні. У наш час він лише приваблює дослідників та туристів. Назвіть цю споруду.

Відповідь:

Запитання №:8
Волевиявленню громадян на виборах перешкоджав ряд помилок. Типову помилку при візиті на виборчу дільницю автор запитання проілюстрував рядком відомої народної пісні, замінивши один займенник на інший. Напишіть перший рядок приспіву цієї пісні.

Відповідь:

Запитання №:9
11 листопада 1923 р. біля підніжжя Тріумфальної арки міністр оборони Франції ЗРОБИВ ЦЕ. 25 листопада 1963 р. ЗРОБИЛИ ЦЕ для вшанування Джона Кеннеді. У 391 році за наказом імператора Феодосія І у храмі Вести здійснили протилежну дію. Які три слова ми замінили словами ЗРОБИТИ ЦЕ?

Відповідь:

Запитання №:10
На початку цього українського фільму на екрані з’являється англійське слово ANGEL [Ейнджел] – ангел. Запишіть назву фільму одним словом.

Відповідь:

Запитання №:11
Зараз ЇЇ просто викидають, а, наприклад, у Парижі 18-го століття ВОНА ставала предметом дрібної торгівлі. Це тому, що повноцінний продукт, який ВОНА заміняла і від якого ВОНА походить, був ще не таким доступним, як у наш час. А ще ВОНА пов’язана з різновидом магічної дії. Назвіть ЇЇ двома словами.

Відповідь:

Запитання №:12
У Живому Журналі записи користувача супроводжує юзерпік – невелика картинка або фото. Цікаво, що в україномовній версії ЖЖ цей термін дещо змінений, частина слова набула національного колориту. Напишіть змінений варіант.

Відповідь:

Тур №1 Тур №2 Тур №3
Запитання та зауваження надсилайте на адресу bazaua@gmail.com