Головна ::  Показати всі турніри ::  Знайти в базі запитань ::  Випадковий пакет запитань

І етап Відкритої шкільної ліги Львівщини 2009/2010
(2010-01-00)
Джерело цього пакету запитань: 
Тур №1 Тур №2 Тур №3
Запитання №:1
З 60-х років минулого століття у спортивній гімнастиці з’явилася нова тенденція. Відтепер медалі гімнастки отримували раніше, ніж ЙОГО. Назвіть ЙОГО.

Відповідь:

Запитання №:2
В серпні 1969 року в американському штаті Нью-Йорк відбувся рок-фестиваль «Вудсток». Слухачів зібралося майже півмільйона. Незважаючи на таке велике скупчення людей, з різних причин померло лише дві людини. Але в кінцевому рахунку кількість глядачів не змінилася. А чому саме?

Відповідь:

Запитання №:3
В одному з донецьких будинків висить повідомлення адміністрації такого змісту: “під’їзд справа більш затишний”. Кому воно адресоване?

Відповідь:

Запитання №:4
[Ведучому: чітко прочитати назву «ФАЙМІСТЕР», з наголосом на «І»]
У регіональних та всеукраїнських чемпіонатах зі «Що? Де? Коли?» брала участь команда під назвою «Файмістер». Скажіть, яке місто вона представляла?

Відповідь:

Запитання №:5
Слово, яким давні шумери називали лікарів, перекладається як "знавець води та олії". Водою та олією називались дві головні групи ліків, які були у вжитку. Якими прикметниками називають ці групи ліків у сучасній медицині?

Відповідь:

Запитання №:6
У Львові на вулиці Зеленій є магазин «Світ на колінах». На його фасаді зображена фігура дівчини, яка тримає на колінах ... Дайте точну відповідь – що саме?

Відповідь:

Запитання №:7
Це ім’я з’явилось у Радянському Союзі як результат революційної творчості шляхом поєднання прізвищ двох визначних осіб. Під цим іменем прославилась легендарна європейська кіноактриса. Напишіть це ім’я.

Відповідь:

Запитання №:8
На одному з рекламних білбордів Дніпропетровська зображений розкритий стручок гороху, в якому відсутня одна горошина. Які послуги рекламуються таким оригінальним чином?

Відповідь:

Запитання №:9
Коли в Європі запровадили євро, монети були ретельно досліджені на безпечність. Їх навіть розчиняли в ЦЬОМУ, і затверджений варіант був у ЦЬОМУ абсолютно нерозчинним. За добу у дорослої людини ЦЬОГО виробляється 3 літри. Назвіть ЦЕ двома словами.

Відповідь:

Запитання №:10
Традицію давати цим топонімам виключно жіночі імена порушують лише гори Максвелла та області Альфа та Бета. Дайте відповідь – де знаходяться ці об’єкти?

Відповідь:

Запитання №:11
Стівен Кінг стверджує, що його дід у 82 роки зберіг ясний розум і був абсолютно здоровим, проте не міг розбірливо висловитися через відсутність ЇХ та наявність ЇЇ. Назвіть ЇХ та ЇЇ.

Відповідь:

Запитання №:12
В першому епізоді фантастичного серіалу «Візитери» показано, як над найбільшими містами Землі зависають інопланетні кораблі. Один з перехожих у Нью-Йорку коментує це, згадуючи свято. Назвіть це свято.

Відповідь:

Тур №1 Тур №2 Тур №3
Запитання та зауваження надсилайте на адресу bazaua@gmail.com