Головна ::  Показати всі турніри ::  Знайти в базі запитань ::  Випадковий пакет запитань

U-Куб, Сезон 2008-2009, 1 етап
(2008-11-06)
Джерело цього пакету запитань: 
Тур №1 Тур №2 Тур №3
Запитання №:1
Ще раз вітаємо гравців і ГОСТЕЙ з початком турніру. У першому запитанні слова “Веселого Роджера” є заміною. Cам актор роль Веселого Роджера особливо не виділяє. Лиходій та й лиходій. Але при цьому додає: сам цю казку дуже люблю, як і взагалі казки, і дитячі фільми. Проте, все-таки вдалася йому ця роль. Пірат то він пірат, але з задоволенням п’є напій, зовсім не піратський, та ще й з таким апетитним бульканням. А згадайте фразу «Е-ех, будь моя воля, взяв би з собою на корабель пляшку… Ні, дві!.. Ні, ящик!.». Ми не питаємо, яке слово замінено на “Веселого”. Напишіть на картках те, що ми замінили на «Роджера».

Відповідь:

Запитання №:2
Споруда цього банку, яка розташована в Києві, на вулиці Павла Тичини 8, має круглий фасад, та й спектр послуг, які банк надає клієнтам не такий вже й широкий. Напишіть назву цього банку.

Відповідь:

Запитання №:3
І далі про куб. Якось у неділю, дивлячись телевізор, автор запитання прочитав з екрану напис КУБ. Якби він почав читати з екрану вголос те, що слідувало далі то можна було б почути ім’я одного з трьох синів Ноя, назву частини твору Данте, назву закладу, де можна перехилити чарку, популярний в інтернет-світі термін. Напишіть максимально точно, що саме транслювали по телевізору.

Відповідь:

Запитання №:4
Запитання задає Марк, хоч і не пілот формули один. Зощенко припускає, що існує якась точна ВОНА з невивченої області електрики. За однією з версій, ЇЇ пошуками займалася людина, що померла в 1795 році. Назвіть ЇЇ двома словами.

Відповідь:

Запитання №:5
На могилі цього англійського письменника стоїть скульптура демона-ангела в польоті. Минули десятиліття, скандали навколо імені письменника минули, а обличчя ангела таке ж молоде. Назвіть цього письменника.

Відповідь:

Запитання №:6
Тацит писав, що германці вважають лінощами і малодушшям здобувати ціною першої рідини те, що можна добути ціною другої. Назвіть обидві рідини у вірному порядку.

Відповідь:

Запитання №:7
Microsoft Word не знає цього поняття і пропонує такі варіанти заміни: древнє місто, місто в центральній частині Болгарії, римський імператор з династії Антонінів. Назвіть подарунок, від якого це поняття отримало свою назву.

Відповідь:

Запитання №:8
Англійською мовою представлені зображення називають ТАКИМИ портретами. Продукт із ТАКОЮ назвою є одним із основних брендів компанії, відомою, зокрема тим, що вона спонсорувала перші американські радіосеріали і з появою телебачення більшість нових телесеріалів. Ми не питаємо ні назви компанії, ні назви продукту. Назвіть те, з чим, згідно реклами, допомагає боротися згаданий продукт.

Відповідь:

Запитання №:9
Увага, чорна скринька.
Якось у неділю, в одному з московських інститутів можа було побачити таку картину. Двоє співробітників, перебуваючи в ліфті, по черзі тисли на кнопку верхнього та нижнього поверхів, при цьому намагаючись аби ліфт не зупинився ані на першому, ані на останньому поверсі. Таку досить дивну поведінку можна пояснити відсутністю у них деякого предмета, що лежить зараз у чорній скриньці. Дайте відповідь двома словами, що в чорній скриньці?

Відповідь:

Запитання №:10
Стаття про присуждення премії Дарвіна називалася: "ІКС, котрі не зовсім ІГРЕК". Які два іншомовних слова ми замінили на ІКС і ІГРЕК?

Відповідь:

Запитання №:11
Загадка Леонардо.
Східний Тимор – платина, Сейшельські о-ви - цезій, Нова Зеландія - цинк, Іспанія - селен, Ісландія – кремній, Ізраїль - літій, Гана – ртуть, Гаїті - торій, Габон – срібло, Багами - сурьма. А якій країні відповідає золото?

Відповідь:

Запитання №:12
Анекдот. На чемпіонат світу з сумо прибуло 20 спортсменів. У цьому анекдоті ми пропустили слово із трьох, вибачте, із чотирьох букв. Сподіваємось, вам буде НЕ ВАЖКО відтворити це слово на своїх картках.

Відповідь:

Тур №1 Тур №2 Тур №3
Запитання та зауваження надсилайте на адресу bazaua@gmail.com