Головна ::  Показати всі турніри ::  Знайти в базі запитань ::  Випадковий пакет запитань

Кубок Західної України сезону 2009-2010 років, II етап
(2009-08-24)
Джерело цього пакету запитань: 
Тур №1 Тур №2 Тур №3 Тур №4 Тур №5 Тур №6
Запитання №:61
Згідно з Абсурдопедією, фахівці-сфероіппологи стверджують, що це місто є моделлю сферичного коня в вакуумі. Назвіть це місто.

Відповідь:

Запитання №:62
З листівки мінської дизайн-студії «Цеслер&Войченко», що з'явилася кілька місяців тому, ми прибрали всі написи, а один замінили на КЗУ-II. Відновіть цей напис.

Відповідь:

Запитання №:63
Крамниці, що продають меблі або вікна, часто мають типову назву з двох слів. Побачивши вивіску крамниці світильників, автор питання вирішив, що її названо за тим же принципом і довго намагався зрозуміти, що ж означає друге слово в назві. Згодом він здогадався, що назва насправді складається з одного слова. Напишіть це слово.

Відповідь:

Запитання №:64
В стандартну програму медичного вишу входить судова медицина. Знадобиться вона далеко не всім випускникам, але скласти іспит дуже важко. В одному з медичних вишів на стенді, присвяченому судовій медицині, були прикріплені різноманітні тупі предмети, якими можна позбавити людину життя: цеглина, камінь, обух сокири. Ще один предмет колись загубився, і що там було, вже давно ніхто не пам'ятав. На місці цього предмету дотепні студенти написали два слова. Напишіть ці слова і ви.

Відповідь:

Запитання №:65
Врешті-решт ІКС було названо за прізвищем очільника, хоча сам він називав ІКС луцьким. А ще ІКС з повним правом можна було назвати так само, як політичний документ, що з'явився приблизно через 90 років. Назвіть цей документ.

Відповідь:

Запитання №:66
Мешканцям двох географічно однотипних територій бракувало одного й того ж. Але якщо у ПЕРШИХ це призвело до важких соціальних наслідків, то для ДРУГИХ обернулося лише невеликим епістолярним ускладненням, а радше - просто приводом для іронії. Назвіть у правильному порядку місця проживання ПЕРШИХ і ДРУГИХ.

Відповідь:

Запитання №:67
У скетчі КВК якась вочевидь неадекватна жіночка вирішила подати до суду на НЕЇ. Представник відповідачки цілком логічно заявив, що коли вже ми любимо РОБИТИ ЦЕ на НІЙ, то й ВОНА має право РОБИТИ ЦЕ на нас. А на кому ВОНА РОБИТЬ ЦЕ згідно з відомим афоризмом?

Відповідь:

Запитання №:68
Анотація до роману «Алюмен» починається так: «Це був час Фарадея, Ерстеда – мужів науки, які ще не стали…» Якими двома словами закінчується цитована фраза?

Відповідь:

Запитання №:69
Роздатка:

-----------------------------------------------------
За чисельністю населення:

Київ
Харків
Дніпропетровськ
Одеса
Кривий Ріг
Севастополь
-----------------------------------------------------

В «Що? Де? Коли?» часто просять відгадати «загадку Леонардо». Ось іще одна загадка Леонардо: назвіть українське місто, розташоване в цьому списку першим.

Відповідь:

Запитання №:70
Увага, в питанні словом «веселка» замінено інше слово.
Офіційний сайт цієї установи - www.ВЕСЕЛКА.gov.ua. (дабл-ю, дабл-ю, дабл-ю, крапка, веселка, крапка, гов, крапка, ю-ей). Назвіть цю установу.

Відповідь:

Запитання №:71
Таке зображення можна побачити на рекламі комп'ютерного магазину в російському обласному центрі. В якому саме?

Відповідь:

Запитання №:72
Ведучому: не вказувати, що ВАДА – це абревіатура.
У 2000 році ВАДА завадила отримати ЦЕ Ізабелі Драгнєвій і Ашоту Данієляну. Більш відома особа отримала тоді аж п’ять одиниць ЦЬОГО, але та сама ВАДА через 7 років стала причиною втрати усіх п’яти. Згадана ВАДА прямо пов’язана із англійським словом. Яким саме?

Відповідь:

Тур №1 Тур №2 Тур №3 Тур №4 Тур №5 Тур №6
Запитання та зауваження надсилайте на адресу bazaua@gmail.com