Головна ::  Показати всі турніри ::  Знайти в базі запитань ::  Випадковий пакет запитань

Кубок Західної України сезону 2009-2010 років, II етап
(2009-08-24)
Джерело цього пакету запитань: 
Тур №1 Тур №2 Тур №3 Тур №4 Тур №5 Тур №6
Запитання №:49
Роздатка:

-----------------------------------------------------
Америка - помідори з сирим яйцем
Німеччина - солоні оселедці
Данія - просто сіль
Італія - міцна кава
Китай - міцний зелений чай
Мексика - креветки
Румунія - міцний курячий суп
Японія - чорнослив
-----------------------------------------------------

Це список традиційних засобів… від чого?

Відповідь:

Запитання №:50
В Санкт-Петербурзі під час відкриття однієї спортивної споруди було зіпсоване спортивне знаряддя. В якому виді спорту це знаряддя використовується?

Відповідь:

Запитання №:51
До речі, про стрічки:
Зараз це може зробити будь-хто з вас. А першим в Україні це офіційно зробив президент Леонід Кравчук в 1993 році. Перед тим, як зробити це, президент перерізав символічну червону стрічку, яку було прикріплено до одного предмету. Ми не просимо вас назвати цей предмет. Скажіть, що саме символізувала червона стрічка?

Відповідь:

Запитання №:52
До речі, про президентів:
Говорячи про постійні конфлікти між українськими політиками, екс-президент України Леонід Кучма жартома запропонував замкнути в одній кімнаті прем'єр-міністра Юлію Тимошенко та президента Віктора Ющенка і не випускати їх до появи ЙОГО. Назвіть ЙОГО двома словами.

Відповідь:

Запитання №:53
Головний герой американського молодіжного фільму – перспективний баскетболіст. Він популярний в школі і зустрічається з дочкою декана. Співкомандник на ім’я Х’юго заздрить та ненавидить його і за допомогою інтриг намагається знищити найцінніше для нього. Яка літера є назвою фільму?

Відповідь:

Запитання №:54
Роздатка:

-----------------------------------------------------
the _________ packs laughs anatomical into space that is quite economical but the good ones I've seen so seldom are clean and the clean ones so seldom are comical
-----------------------------------------------------

Сподіваємося, що незалежно від рівня володіння англійською, вам вдасться відновити пропущене слово.

Відповідь:

Запитання №:55
Ця свята є покровителькою бабусь та дідусів. Її тезками були бабуся Людовіка VI Товстого та бабуся Луї-Олександра де Бурбона, графа Тулузького. Назвіть цих бабусь у правильному порядку.

Відповідь:

Запитання №:56
До ЇЇ появи в 1931 році в СРСР зазвичай використовувався пісок. ВОНА з'явилася після того, як військовий фельдшер пройшов повз поле, яке вже почали орати місцеві селяни. Напишіть ЇЇ офіційну назву.

Відповідь:

Запитання №:57
Один авіамоделіст опинився в ситуації, ймовірність якої оцінюється як 1 до 8 тисяч. Розшукуючи у зв'язку з цим певний товар, він пожартував, що змушений обирати між Су-34 і F-14, хоча сам він віддав би перевагу Месершміту-110 в нічному варіанті. Такого варіанту в продажу не виявилося, і зрештою був обраний Су-34, доукомплектований стандартним МіГ-21. Назвіть максимально точно товар, який шукав герой питання.

Відповідь:

Запитання №:58
До речі, про близнюків:
З 60-х років ХХ сторіччя провінційне бразильське містечко Кандідо Дагой посідає перше місце за народженням близнят, причому нерідко чомусь народжуються блакитноокі блондини. Деякі дослідники висувають несподівану версію, що саме в цьому містечку треба шукати… кого?

Відповідь:

Запитання №:59
Ведучому: у якості чорної скрині треба показати командам сумку з ґудзиками.
Увага! Ця сумка сьогодні слугуватиме у якості чорної скрині.
Згідно з жартом на сайті bash.org.ru (баш. Орг. Ру), для відновлення операційної системи Windows 7 достатньо окропити системний блок певним напоєм. Цей напій – в чорній скрині. Назвіть його.

Відповідь:

Запитання №:60
І ще одна чорна скринька.
Гербовник 1896 року вимагає, щоб на зображенні герба одного українського міста обов'язково було видно ґудзики. Назвіть це місто.

Відповідь:

Тур №1 Тур №2 Тур №3 Тур №4 Тур №5 Тур №6
Запитання та зауваження надсилайте на адресу bazaua@gmail.com