Головна ::  Показати всі турніри ::  Знайти в базі запитань ::  Випадковий пакет запитань

Кубок Західної України сезону 2009-2010 років, II етап
(2009-08-24)
Джерело цього пакету запитань: 
Тур №1 Тур №2 Тур №3 Тур №4 Тур №5 Тур №6
Запитання №:37
Героїня серіалу "Друзі" розповідає, що пішла на вечірні курси літератури. На питання, навіщо їй це, вона відповідає, що навчання в попередній школі їй дуже сподобалося, але тепер хотілося б повчитися там, де не буде настільки болісного випускного іспиту. Ми не питаємо, яку школу відвідувала героїня, назвіть цей болісний "іспит".

Відповідь:

Запитання №:38
В цій державі були в обігу залізні монети, дешеві і важкі, а великі суми доводилося возити на візках. Назвіть цю державу.

Відповідь:

Запитання №:39
Перед вами - космічний знімок українського села, що на півдні межує з селом Солдатське, а на заході - з селом Нива Трудова. На іншій світлині – стадіон футбольного клубу, який представляє… ні, не це село, а європейську столицю. Назвіть цю столицю

Відповідь:

Запитання №:40
Планувалося, що фільм розпочнеться прологом, де рядовий рятуватиме від смерті лейтенанта - командира розвідувального загону. Але цей епізод знищував інтригу у фіналі фільму, тому цю сцену вирізали. Як називається фільм?

Відповідь:

Запитання №:41
Сподіваємось, що це запитання не стане приводом для бурхливої дискусії.
Одного разу Мадонна розмістила у своєму блозі текст російською мовою, яким вона хотіла порадувати своїх російських фанатів. Натомість форум співачки закидали тисячами листів, в яких пропозиція «вчити олбанську» була чи не найбільш чемною. А як Мадонна назвала у блозі своїх фанатів?

Відповідь:

Запитання №:42
Американці завчасно не взяли до уваги деякі особливості ведення війни в Афганістані. Тепер, перш ніж вирушити до Афганістану, солдати купують дещо в зоомагазинах, а прибувши на місце, надягають на себе. Що ж вони купують?

Відповідь:

Запитання №:43
Маркос Рікардо Барнатан на прохання цієї людини прогулювався з нею. Барнатан пише, що поезія цієї людини певним чином поділяла долю автора. Назвіть цю людину.

Відповідь:

Запитання №:44
Як відомо, стрибки з жердиною - травмонебезпечний вид спорту, і тому місце приземлення спортсмена намагаються облаштувати якнайвище і якнайм’якше. Але одного разу на Олімпійських іграх практично на місці приземлення спортсменів викопали яму. Назвіть жінку, яка наказала це зробити.

Відповідь:

Запитання №:45
Увага в запитання словом «Вашингтон» замінене інше слово.
Як стверджує преса, останніми роками Вашингтон веде бої переважно на дипломатичному фронті із острівною державною Фіджі. А раніше Вашингтон воював у різних країнах – від Данії до Індії. А де Вашингтон здобув свою найвідомішу перемогу?

Відповідь:

Запитання №:46
Щоб забезпечити порядок в місті, міністр Білінський запропонував міській адміністрації послати туди трьох досвідчених детективів. Адміністрація відповіла, що такими силами в принципі нічого не вдієш, і детективів потрібно щонайменше тридцять. Дізнавшись, що це коштуватиме скарбниці 7 тисяч, Білінський вирішив не посилати детективів взагалі. Результат не змусив себе чекати. А про яке місто йдеться?

Відповідь:

Запитання №:47
Увага, в питанні є заміна!
Прослухайте цитату з Лаврентіївського літопису: «…спаде превелик змий от небес, ужасошася вси людье. В се же время земля стукну, яко мнози слышаша…». Журнал «Навколо світу» вважає цей запис початком цілої наукової дисципліни, головним об'єктом спостереження якої є СПИСИ. А от мешканці та гості Мельбурна, Будапешта, Стамбула і ще 15 міст світу впродовж 2008 року спеціально збиралися, щоб спостерігати за іншими СПИСАМИ. Яке слово ми замінили словом «СПИС»?

Відповідь:

Запитання №:48
В XVIII – XIX сторіччях деякі вчені застосовували в своїх приладах воду. Але в особливих випадках замість води заливали червоне вино. А що в цих випадках було об'єктом спостереження?

Відповідь:

Тур №1 Тур №2 Тур №3 Тур №4 Тур №5 Тур №6
Запитання та зауваження надсилайте на адресу bazaua@gmail.com