Головна ::  Показати всі турніри ::  Знайти в базі запитань ::  Випадковий пакет запитань

Кубок Західної України сезону 2009-2010 років, II етап
(2009-08-24)
Джерело цього пакету запитань: 
Тур №1 Тур №2 Тур №3 Тур №4 Тур №5 Тур №6
Запитання №:13
Перед вами - вітальна листівка. В підписі до неї ми зафарбували два слова. Відтворіть їх максимально точно.

Відповідь:

Запитання №:14
Назва київської кав’ярні, присвяченої певному музичному стилю, на слух майже співпадає з рекламним слоганом всесвітньо відомої компанії. В тексті питання цілком достатньо підказок для того, щоб відтворити назву кав’ярні. Зробіть це за хвилину.

Відповідь:

Запитання №:15
Після перемоги у Кубку УЄФА донецький «Шахтар» зустрівся з полтавською «Ворсклою» у фіналі Кубку України. Коли «Ворскла» повела у рахунку, знайомий автора питання сказав: «Біло-зелені РОБЛЯТЬ ЦЕ». Назвіть ту, що ЗРОБИЛА ЦЕ у 1980 році.

Відповідь:

Запитання №:16
У 1881 році газета <<Таймс>> розповіла про кумедний випадок: безробітний Роберт Течер вирішив здобути собі сніданок за допомогою власної спритності та вправності. У підсумку, крім власне сніданку, він здобув кілька цінних речей загальною вартістю 350 фунтів стерлінгів, які на той час були досить значною сумою. Дайте максимально точну відповідь: що саме планував приготувати на сніданок Течер?

Відповідь:

Запитання №:17
Якось інженер Цутому Ямагуті прибув у відрядження до іншого міста, однак не зміг виконати доручення через форс-мажорні обставини. В ту мить, коли Ямагуті повернувся з лікарні в офіс і доповідав начальникові про ці обставини, його слова отримали більш ніж вагоме підтвердження. В якому місті жив і працював Ямагуті?

Відповідь:

Запитання №:18
Перед вами – фото, на якому зображені відомий комедійний актор Юрій Нікулін і президент Росії Борис Єльцин. Дотепники зробили підписом до цієї світлини крилатий вислів, у якому останнє слово замінили словом «сантиметр». Напишіть слово, яке було замінене.

Відповідь:

Запитання №:19
Володимир Набоков назвав ЇХ офіційними друзями в’язнів. Цікаво, що одна напівлюдина також деякий час провела в ув’язненні і приятелювала з ЇХНІМ ватажком. А як звали цю напівлюдину?

Відповідь:

Запитання №:20
На срібній монеті, викарбуваній Нацбанком України на честь відомої людини, зображено власне цю людину та два її твори. Родичів цієї людини дуже дратує, коли в її прізвище з 10 літер додають зайву 11-ту. Родичі стверджують, що її прізвище походить від слова, що означає «перший», і що ніхто з їхнього роду ніколи не був… Де саме?

Відповідь:

Запитання №:21
Перша острів’янка спитала: «Ти що, дитинко, коней не любиш?» - «Ні, мені подобається теніс», - відповіла друга. «Важко нам буде з тобою», - зітхнула перша. Назвіть імена співрозмовниць.

Відповідь:

Запитання №:22
2007 року в Китаї набула чинності директива з дуже незвичайною назвою: «Заходи з управління (ПРОПУСК) живих Будд в тібетському буддизмі». Напишіть пропущене нами слово латинського походження.

Відповідь:

Запитання №:23
В одній із серій «Сімпсонів» герой вирішив зробити евтаназію. У назві «машини смерті» обігрувалися мета її застосування та назва моделі сучасного пристрою. Яка фірма виробляє ці пристрої?

Відповідь:

Запитання №:24
Згідно з анекдотом, якщо ви будете багато грати в комп'ютерні ігри, у вас виникнуть проблеми з пальцями і розвинеться хвороба ЙОГО. Назвіть ЙОГО.

Відповідь:

Тур №1 Тур №2 Тур №3 Тур №4 Тур №5 Тур №6
Запитання та зауваження надсилайте на адресу bazaua@gmail.com