Головна ::  Показати всі турніри ::  Знайти в базі запитань ::  Випадковий пакет запитань

Кубок Західної України сезону 2009-2010 років, II етап
(2009-08-24)
Джерело цього пакету запитань: 
Тур №1 Тур №2 Тур №3 Тур №4 Тур №5 Тур №6
Запитання №:1
Минулого року донецький "Шахтар" переграв "Барселону" на її полі, та ще й першим відкрив рахунок. Оскільки гра не мала турнірного значення, "Барса" грала, по суті, резервним складом. Але на полі було ще дещо резервне, що дало привід деяким інтернет-виданням зробити заголовком статей про цей матч фразу з чотирьох слів, притаманну іншому виду спорту. Напишіть цю фразу.

Відповідь:

Запитання №:2
Назвіть європейське місто, на одній з вулиць якого зроблено цю фотографію.

Відповідь:

Запитання №:3
Ім'я головного героя фільму кіностудії «Дефа» перекладається німецькою як «die grosse Schlange» (ді гроссе шланге). А як воно звучить рідною мовою персонажа?

Відповідь:

Запитання №:4
Роздатка:

----------------------------------
7 7 (пропуск)
7 7 1 2
7 7 (пропуск)
1 2 3
----------------------------------

До речі, про переклади:
На жаль, ми не змогли перекласти мовою цифр пропуски у фрагменті твору, який пару років тому наробив чималого галасу. Заповніть будь-який з цих пропусків шістьма літерами.

Відповідь:

Запитання №:5
Ведучому: не казати про лапки навколо слів «одним словом».
Закінчить «одним словом» уривок з роману «Духless», де йдеться про «мумій» - людей, що зациклені на моді та глянці: «Всі мумії повинні вдягати речі, які в нинішньому сезоні мають червону нашивку, тому що це модно. Купувати журнали, які видано під формат актуальної на сьогодні дамської сумочки (де її купити, написано в тому-таки журналі). Їсти в тих ресторанах, назви яких пишуться...»

Відповідь:

Запитання №:6
2008 року під час церемонії нагородження кубок, який отримав переможець етапу - пілот «Формули-1» ЛьЮїс ХЕмілтон, розламався. В якій країні відбувалися перегони?

Відповідь:

Запитання №:7
Розмірковуючи про трагічну долю радянських поетів і письменників, літературний критик Станіслав Рассадін образно пише, що коротка лінія, яку прокреслює ВОНА, перекреслює десяток поганих рядків і підкреслює не один десяток гарних. Назвіть ЇЇ.

Відповідь:

Запитання №:8
Претендентки мали бути стрункими и добре виглядати на телеекранах. Врешті-решт із десяти відібрали трьох. І хоча білявка Альбіна була найдосвідченішою, 3 листопада першою стала не вона. А хто?

Відповідь:

Запитання №:9
Безліч медиків намагалися переконати Єлизавету І Англійську, що одна її звичка може бути небезпечною для здоров’я, але та наполягала: «Я це роблю щотижня і не почуваюся гірше». Придворні навчилися брати приклад з королеви, і тому Яків І, який успадкував трон і двір, скаржився, що від зграї єлизаветинських лицемірів не дочекаєшся навіть людського… Чого?

Відповідь:

Запитання №:10
Західні соціологи вважають зростання їхньої кількості вірною ознакою економічних труднощів, що назрівають. Трохи дивно, що частина пам'ятника одному з них — літературному і кіногерою — яскраво блищить. Назвіть цю частину.

Відповідь:

Запитання №:11
Лужин, герой твору Набокова, спробував обережно витягти кільце з левової пащі. В аналогічній ситуації герой іншого твору, навпаки, вжив зайвих зусиль. Тим не менш, в результаті цієї необережності був знайдений відмінний подарунок. Для кого?

Відповідь:

Запитання №:12
Сподіваємося, що на це питання відповідь хоч кимось буде знайдена.
Бастер Сімкус потрапив до «Книги рекордів Гінеса» двічі. Вперше – як найтовстіша в світі людина з вагою 1141 кг та обсягом талії – 3 м 62 см. Через деякий час він знову опинився в книзі, як власник найбільшої в світі… Чого?

Відповідь:

Тур №1 Тур №2 Тур №3 Тур №4 Тур №5 Тур №6
Запитання та зауваження надсилайте на адресу bazaua@gmail.com