Головна ::  Показати всі турніри ::  Знайти в базі запитань ::  Випадковий пакет запитань

Кубок Західної України
(2007-06-30)
Джерело цього пакету запитань: 
Тур №1 Тур №2 Тур №3 Тур №4 Тур №5 Тур №6
Запитання №:61
Цитата з нещодавно екранізованого сучасного роману.
"Він, звичайно, перебував у союзі з дияволом, якщо не був самим дияволом. І багатьом, передусім людям простим, недалекого розуму, залишилося тільки одне – іти в церкву і молитися; кожен ремісничий стан молився власному патрону: слюсарі – святому Алоїзу, ткачі – святому Криспіну, садівники – святому Антонію». Увага, запитання. А хто молився святому Йосифу?

Відповідь:

Запитання №:62
У 5-му томі Великої Радянської Енциклопедії видання 1950 р. поспіль вміщено три статті. Першу з них присвячено місту, яке відоме ще з XVI сторіччя і назвою зобов'язане річці, на якій розташоване. Третя стаття розповідає про наступальну операцію військ 1-го Білоруського фронту під командуванням Рокосовського. А друга стаття зникла з пізніших видань ВРЕ через адміністративно-територіальну реформу в СРСР. Відтворіть абсолютно точно назву другої статті з двох слів.

Відповідь:

Запитання №:63
Увага, в питанні є заміна. Автор питання бачив мантікор на власні очі лише кілька разів. У фантастичному оповіданні Генрі Каттнера візит мантікори виявився марним, бо герой вчасно помітив відкритий кран газової плити. Як ви, можливо, знаєте, Верховний Мантікор під час війни був лише фельдфебелем. Яке слово ми замінили на слово "мантікора"?

Відповідь:

Запитання №:64
Сучасник писав: «Тут зіткнулися вино і пиво. Пурпурний гнів вина щоразу безсило розбивався через незламність синів пива». Цими словами цілком можна описати події, що відбувалися у 1346 або 1415 роках. Однак цього разу сутичка відбувалася у XIX сторіччі. А де саме?

Відповідь:

Запитання №:65
За словами Станіслава Лема, ЦЕ не автор, що публікує щоразу прекрасніші твори, а видавець, що "невтомно пускає під ніж свої видання з чистої любові до поліграфічного мистецтва". ЦЕ - назва фантастичного фільму. Назвіть ЦЕ.

Відповідь:

Запитання №:66
Головний герой книги сучасного французького письменника ТомА ЛелЮ – 30-річний парижанин, відлюдкуватий, нечутливий і абсолютно байдужий до людей, що його оточують. Стаття про цю книгу в одному з журналів називалася «АнтиВОНА». ВОНА – тезка відомої тенісистки. Назвіть цю тенісистку.

Відповідь:

Запитання №:67
В Харківській обласній студентській поліклініці успішно застосовують нову методику. Курс складається з трьох сеансів. На третьому сеансі пацієнта змушують використовувати слова "перманганат калію". На другому – рахувати від одного до п'яти. Методику, що використовується на першому сеансі, лікарі, вочевидь, запозичили з радянського кінофільму. Якого?

Відповідь:

Тур №1 Тур №2 Тур №3 Тур №4 Тур №5 Тур №6
Запитання та зауваження надсилайте на адресу bazaua@gmail.com