Головна ::  Показати всі турніри ::  Знайти в базі запитань ::  Випадковий пакет запитань

Кубок Західної України
(2007-06-30)
Джерело цього пакету запитань: 
Тур №1 Тур №2 Тур №3 Тур №4 Тур №5 Тур №6
Запитання №:25
За словами Веліміра Хлєбнікова, він відчував Персію як колиску людства, і тягар її зрілості відчувався в усьому, навіть у кольорі ЦЬОГО. 1969 року «Колір ЦЬОГО» став причиною цькування талановитого вірменина. А кількома роками раніше з'явився найвідоміший його твір, що став символом культури зовсім не Вірменії. Напишіть назву цього твору з трьох слів.

Відповідь:

Запитання №:26
І знов про гранати. Увага, у питанні є заміни.
Інформаційне агентство Інтерфакс-Україна повідомило, що столиця Великобританії притягає найбагатших людей світу. «Лондон став ГРАНІТОМ для ГРАНАТІВ» - сповіщала назва статті. Які слова ми замінили на ГРАНІТ і ГРАНАТ?

Відповідь:

Запитання №:27
У назві своєї книги про неї Костянтин Барикін використав число 533. Щоправда, пізніше виявилося, що насправді слід було писати 540. Напишіть назву того, чому присвячений розділ книги, який відповідає числу 347,5.

Відповідь:

Запитання №:28
Один викладач математичного аналізу деякий час використовував лише дві оцінки успішності. Одна з них була менше трьох балів і означала "незалік", а друга - більше трьох і означала "залік". Назвіть ці дві оцінки.

Відповідь:

Запитання №:29
Відомий кіногерой не вмів РОБИТИ ЦЬОГО і тільки перед загибеллю зрозумів, чому ЦЕ РОБЛЯТЬ люди. Чимось схожий на нього відомий казковий герой РОБИВ ЦЕ занадто часто, хоча це було для нього небезпечно. А в назві відомого телепродукту ЦЕ РОБЛЯТЬ ті, кого вам і слід назвати.

Відповідь:

Запитання №:30
Іспит курсу сертифікації фінансових аналітиків CFA [сі-еф-ей] відбувався 2 або 3 червня 2007 року, залежно від країни проведення. Причому 3 червня іспит проходив лише в країнах Далекого Сходу та Океанії і ще в одній країні іншого регіону. В якій саме країні?

Відповідь:

Запитання №:31
В книзі "Маленькі оповідання про великий космос", що вийшла друком 1962 року у видавництві «Молода гвардія», стверджується, що одна тільки планета Земля отримує від Сонця енергію 500 мільйонів НИХ. До початку 1930-х років таку одиницю виміру використовувати було неможливо. Назвіть цю позасистемну одиницю.

Відповідь:

Запитання №:32
В одній гумористичній, але сумній історії розповідається про прекрасну східну дівчину Нануль, яка кохає двох прегарних та мужніх юнаків і не може зробити вибір. Юнаки теж кохають її. Здавалося б, в нинішні вільні часи зажити б їм утрьох простою і дружньою родиною. Але трагедія полягає в тому, що... Закінчіть цю історію чотирма словами.

Відповідь:

Запитання №:33
Як вважають філологи, саме футуристам початку ХХ сторіччя першим спало на думку замінити «ікс» «ігреком». Український поет-футурист Гео Шкурупій, схильний до епатажу і порушення всіляких канонів, використовував «ігрек» замість «ікса», підписуючи свої твори. Подібне порушення канонів практикує у своїх СМС-повідомленнях щонайменше з десяток знайомих автора питання. Щоправда, в цьому випадку метою заміни «ікса» на «ігрек» є не епатаж, а прагнення до економії. Через хвилину напишіть те, що ми замінили «іксом» та «ігреком».

Відповідь:

Запитання №:34
Автор питання кілька разів бачив у громадському транспорті спеціально позначене місце для ЦЬОГО. А от на гумористичному сайті «Енциклопедія. Ру» влітку 2006-го року з'явилася стаття, присвячена ЦЬОМУ. На єдиній ілюстрації до статті можна розгледіти числа "10" і "23". Назвіть ЦЕ двома словами.

Відповідь:

Запитання №:35
Гоголь порівнював вірмен, татар та євреїв, які жили і торгували поблизу Запорізької Січі, з людьми, що селилися поруч з одним географічним об’єктом. Назвіть найближче до цього об’єкта місто з населенням трохи більше мільйона.

Відповідь:

Запитання №:36
Багато добровольців, які вступали до армії федералістів під час Громадянської війни в США, були виховані в суворих пуританських традиціях і вважали великим гріхом для себе говорити неправду. Тому вони вкладали у свої черевики папірці з написаним на них числом, після чого з чистою совістю могли відповідати на певні каверзні питання. А про що їх питали?

Відповідь:

Тур №1 Тур №2 Тур №3 Тур №4 Тур №5 Тур №6
Запитання та зауваження надсилайте на адресу bazaua@gmail.com